apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW STARSZYCH Z KARPATAMI

Karpaty Krosno – AP 2004 Jasło 0:4 (0:3)
Bramki dla AP 2004 zdobyli: Przemysław Filipak x1 , Paweł Berkowicz x3
Skład AP 2004 Jasło: Michał Sokołowski, Dawid Domasławski, Jakub Wojnar, Mateusz Budziak, Patryk Jurkowski, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak oraz Wiktor Wanat, Szymon Tusiński, Adrian Więcek, Kacper Cyrulik, Jakub Sieńkowski, Sebastian Ratuszniak, Wojciech Bal, Trener: Julian Jachym, Kierownik drużyny: Sebastian Filipak

W trzeciej kolejce Ligi Podkarpackiej Młodzika Starszego nasza drużyna pokonała w Krośnie Karpaty 4:0. Szybko bo już w 5 min po akcji Marcela Płocicy bramkę strzela Przemek Filipak. Kolejne minuty to ataki naszych zawodników na bramkę rywali. Po jednej z takich akcji bramkę w 14 min. strzela Paweł Berkowicz. W 22 min po strzale Marcela Płocicy, odbitą przez bramkarza piłkę bez problemu głową do bramki kieruje Paweł Berkowicz. Tak kończy się pierwsza połowa meczu. W drugiej połowie zagraliśmy dużo słabiej. Dostosowaliśmy się do poziomu gry naszych przeciwników: mało składnych akcji, dużo popełnionych błędów i brak sytuacji podbramkowych. Przeciwnik też nie stwarzał sobie żadnych sytuacji. Nasz drużyna w całej drugiej połowie miała trzy sytuacje do strzelenia gola. Tylko jedna zakończyła się bramką, po strzale Szymona Tusińskiego i lekkim rykoszecie obrońcy piłkę odbija bramkarz lecz spada ona prosto pod nogi Pawła Berkowicza, który nie zwykł marnować takich sytuacji mamy 43 min. i prowadzimy 4 do 0. W kolejnych dwóch strzałach po bardzo ładnych akcjach Sebastiana Ratuszniaka i Przemka Filipaka piłka o włos mija słupek bramki naszych rywali. Do końca meczu wynik nie ulega już zmianie. Mimo nie najlepszej gry, zasłużenie wygrywamy ten mecz.

Już w środę na własnym boisku gramy kolejny mecz Ligi Podkarpackiej. Do Jasła przyjeżdża mocna drużyna Beniaminka Krosno. Jeśli chcemy w tym meczu uzyskać dobry wynik musimy zagrać dużo lepiej niż z rówieśnikami z Karpat. Początek meczu o godzinie 16:00. Serdecznie zapraszamy rodziców, rodziny i sympatyków naszej drużyny do głośnego i kulturalnego dopingowania naszym zawodnikom.

Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie transportu do Krosna naszym zawodnikom!!!

Leave a Reply