apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wysoka wygrana rocznika 2004 z Karpatami Krosno

Karpaty Krosno 0 (0) : (3) 5 AP 2004 Jasło

Bramki: Dawid Domasławski 16 min., Mateusz Niedziałkowski 17 min.,  Przemysław Filipak 18 min., Eryk Piątkowski 35 min., Maciej Samborski 41 min..

Skład: Wiktor Wanat,  Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski, Patryk Soboń, Wojciech Bal, Trener Janusz Sokołowski.

W przedostatniej kolejce Ligi Podkarpackiej Młodzików Młodszych nasza drużyna pokonała w Krośnie Karpaty 5:0. Od pierwszej do ostatniej minuty graliśmy praktycznie na połowie Karpat Krosno. Już w 5 minucie M. Niedziałkowski nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem. Później J. Wojnar i P. Berkowicz uderzali niecelnie. Dopiero w 16 minucie Dawid Domasławski strzela pierwszą bramkę w tym meczu. W kolejnych 2 minutach strzelamy 2 bramki /M. Niedziałkowski i P. Filipak/. Po przerwie zagrali zawodnicy rezerwowi i z wielu okazji wykorzystali tylko 2 /E. Piątkowski, M. Samborski/. Kolejny dobry mecz i zasłużone zwycięstwo.

Za tydzień najważniejszy mecz w tej rundzie. Do Jasła przyjeżdża faworyt Podkarpackiej Ligii Młodzików Młodszych Beniaminek Krosno. Drużyna z Krosna musi wygrać aby awansować, nam wystarczy remis. Początek meczu o godzinie 12:30.

Karpaty Krosno 3 (1) : (0) 0 AP 2003 Jasło

Nasza drużyna zagrała niezły mecz, ale trafiła na bardzo dobrze dysponowane Karpaty. Za tydzień rozegramy ostatni mecz z Pogonią Lubaczów. Mamy nadzieję że uda się przerwać serię 4 porażek i na zakończenie sezonu odniesiemy zwycięstwo.

Leave a Reply