apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wysoka wygrana rocznika 2003 w Ropczycach

Soccer Ropczyce 1 (0):(1) 5 AP 2003 Jasło

Bramki: J. Michowicz 2, K. Rzońca 2, K. Latoszek.

Skład AP 2003 Jasło: Wanat – Przewoźnik, Jasiński, Żebracki, Bożek, Wąsowski, Rzońca K, Bigus, Michowicz oraz Wróbel, Rzońca D, Latoszek, Setlak.

W V kolejce Podkarpackiej Ligi Młodzików Starszych Akademia Piłkarska Jasło rocznik 2003 rozegrała wyjazdowy mecz z Soccerem Ropczyce.

Relacja z meczu kierownika drużyny Pani Beaty Wanat.

Pierwsze minuty wyrównane, na dwie dobre okazję gospodarzy odpowiadamy uderzeniem w poprzeczkę J. Michowicza. W 17 minucie pierwszy kontakt z piłką wchodzącego Kacpra Latoszka i precyzyjne uderzenie koło słupka goool!!! Do przerwy jeszcze Eryk Setlak marnuje dobrą okazję i wynik nie ulega zmianie. Drugą połowę zaczynamy bez startu honorowego lecz od razu na ostro w 31 minucie Jurek Michowicz strzałem z woleja podwyższa wynik na 2-0. Minutę później Karol Rzońca strzałem z dystansu zaskoczył brakarza Ropczyc i mamy 3-0. W 35 minucie rzut wolny z przed pola karnego do piłki podchodzi J. Michowicz, który znalazł lukę w murze i mamy 4-0. W 45 minucie wynik podwyższa Karol Rzońca, który pewnie kończy kontratak gości. Od tego momentu nasz zespół zaczął myśleć wyłącznie o zdobywaniu bramek, co wykorzystał Soccer i na 3 min przed końcem zdobył honorowego gola.

Za tydzień zagramy mecz na szczycie w grupie C. Nasz zespół podejmie drużynę AP Mielec.

 

Leave a Reply