apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrane derby z UKS 6 Jasło

UKS 6 Jasło 0 (0) : (5) 9 AP Jasło

Bramki: Mateusz Niedziałkowski 4, Jakub Wojnar 1, Maciej Samborski 1, Przemysław Filipak 1, Marcel Płocica 1, Wojciech Bal 1.

Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Mariusz Dybaś, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Wiktor Wanat, Mikołaj Zabadała,  Maciej Samborski, Marcel Płocica, Wojciech Bal, Patryk Jurkowski, Patryk Soboń, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski. Trener Janusz Sokołowski.

Jako pierwsza zagrała dzisiaj drużyna rocznika 2004. Mecz od początku do końca pod naszą kontrolą. Już po 18 minutach było 4:0. W drugiej połowie pograli zmiennicy i z wielu okazji wykorzystali tylko 4. W następnej kolejce czeka nas o wiele trudniejsze zadanie. Do Jasła przyjedzie jeden z faworytów do wygrania Ligii Podkarpackiej Młodzików Młodszych, drużyna Ekoballu Sanok. 

UKS 6 Jasło 0 (0) : (0) 3 AP Jasło

Bramki: samobójcza, Jerzy Michowicz, Jakub Bugała.

Skład AP Jasło: Wanat, Bożek, Jasiński, Żebracki, D. Rzońca, Wąsowski, K. Rzońca, Nachman, Michowicz, na zmiany: Wrobel, Przewoźnik, Bors, Pieniądz, Bugała. Trener Jarosław Muzyka.

Pierwsza połowa w miarę wyrównana w której piłka po strzałach naszych  zawodników lądowała na słupku lub poprzeczce bramki gospodarzy. W drugiej połowie rywal praktycznie nie wychodził z własnej połowy. Niestety skuteczność w kolejnym już meczu była bardzo zła. W 48 minucie  naszych zawodników wyręczył obrońca UKS-u, który skierował piłkę do własnej bramki. Nasi zawodnicy zaczęli grać swobodniej i w odstępie 4 minut strzelili kolejne 2 bramki wygrywając zasłużenie ten mecz.

Leave a Reply