apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrana w sparingu rocznika 2004

AP 2004 Jasło 5 (0) : (1) 1 Glinik Gorlice

W pierwszej połowie zagrali: Wiktor Potera, Patryk Soboń, Szymon Tusiński, Patryk Jurkowski, Mateusz Budziak, Maciej Samborski, Wojciech Bal, Jakub Sieńkowski, Eryk Piątkowski, Damian Armata, Mikołaj Zabadała, Adrian Więcek.

W drugiej połowie zagrali: Wiktor Wanat, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Mikołaj Zabadała, Mateusz Budziak, Adrian Więcek, Sebastian Ratuszniak, Przemysław Filipak, Paweł Berkowicz, Marcel Płocica.

Przy pięknej pogodzie w niedzielne popołudnie rocznik 2004 rozegrał mecz sparingowy z drużyną Glinika Gorlice. W pierwszej połowie grający z wiatrem goście osiągnęli przewagę w polu i z 4 sytuacji bramkowych wykorzystali jedną w 26 minucie meczu. My do przerwy graliśmy wolno,  niedokładnie, przegrywaliśmy dużo pojedynków 1×1. W pierwszych 30 minutach tylko 2 akcje po których mogliśmy strzelić bramkę. Najlepszej nie wykorzystał Wojtek Bal, który znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem. W drugiej połowie nasza drużyna zagrała zdecydowanie lepiej. Młodzi zawodnicy Glinika opadli trochę z sił i z wielu sytuacji bramkowych wykorzystaliśmy pięć. Bramki strzelili: Paweł Berkowicz 2, Przemysław Filipak, Sebastian Ratuszniak, Adrian Więcek.

Leave a Reply