apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

WYGRANA W SANOKU ROCZNIKA 2004

Ekoball Sanok 3:5 AP 2004 Jasło

Bramki:    Wiktor Potera 2, Paweł Berkowicz 2, Mikołaj Zabadała

Skład AP 2004 Jasło: Dominik Bartuś , Szymon Tusiński , Patryk Jurkowski , Adrian Więcek , Wiktor Potera ,     Marcel Płocica , Mikołaj Zabadała , Przemysław Filipak , Paweł Berkowicz , oraz Kacper Cyrulik ,Wojciech Bal,    Jakub Sieńkowski, Jakub Pietrzak . Trener Julian Jachym, kierownik drużyny Sebastian Filipak.

W niedzielę 21.05.2017 mimo absencji wielu naszych podstawowych zawodników z pola jak i również obydwu bramkarzy udaliśmy się do Sanoka na kolejny mecz rundy rewanżowej Ligii Podkarpackiej młodzika starszego z drużyną Ekoballu . Od samego początku mecz toczył się głównie pod nasze dyktando i już po kilku minutach po strzale Wiktora Potery wyszliśmy na prowadzenie w tym meczu. Po kilku bardzo ładnych szybkich akcjach po golach Pawła Berkowicza i ponownie Wiktora Potery pierwszą połowę kończymy zasłużonym prowadzeniem 0-3. Wynik w I połowie mógł być wyższy lecz piłka po strzale Wiktora Potery uderzyła w poprzeczkę bramki naszych rywali. Już w pierwszej minucie II połowy, po błędzie naszych obrońców i szybkiej akcji naszych przeciwników tracimy bramkę. W odpowiedzi po rozpoczęciu gry ze środka boiska po wykonaniu kilku szybkich podań Paweł Berkowicz strzela swoją drugą bramkę w tym meczu. Gdy wydawało nam się że mamy już wszystko pod kontrolą w tym meczu nasza nie najlepiej grająca w tym dniu obrona zafundowała nam sporą dawkę emocji. W kilka minut tracimy dwa gole i gospodarze uwierzyli że mogą w tym meczu pokusić się o dobry dla siebie wynik. Po ostrych słowach trenera nasza drużyna zaczęła odzyskiwać przewagę w środku pola i po kilku ładnych akcjach w obrębie kilku minut wypracowaliśmy sobie dwa rzuty wole. Po pierwszym piłka uderzona przez Przemka Filipaka ląduje na poprzeczce bramki naszych rywali, ale drugi rzut wolny wykonywany przez Mikołaja Zabadałe po bardzo ładnym strzale pod poprzeczkę zamieniamy na gola. Bramka Mikołaja ustala wynik tego meczu.

W najbliższą sobotę w Jaśle zagramy z bardzo dobra drużyna Stali Rzeszów. Chcąc osiągnąć dobry wynik w tym meczu musimy przede wszystkim zagrać o wiele lepiej w obronie i wykorzystać swoje sytuacje do zdobycia bramek. Mam nadzieje że w tym tygodniu wszyscy chłopcy solidnie przepracują treningi a trener w dniu meczu będzie mógł skorzystać ze wszystkich naszych zawodników.

Leave a Reply