apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrana rocznika 2008 na turnieju w Stropkovie

Drużyna rocznika 2008 udała się w ostatnią niedzielę na turniej do Stropkova. Nasz zespół zagrał bardzo dobre zawody. 5 zwycięskich meczy i 1 remis dał nam 1 miejsce w turnieju.
Poniżej relacja z turnieju Pani Beaty Kotulak.
Dzięki zaproszeniu sąsiadów ze Słowacji rocznik 2008 wraz z trenerem Jarkiem Muzyką 12.03.2017r. udał się na turniej halowy do Stropkova. Pomimo zabawnego początku, docieramy wszyscy na miejsce wyznaczonego celu i z biegu rozpoczynamy turniej z FK Svidnik. Wygrana po mocnym meczu 2:1 bramki : Mateusz Setlak i Szymon Kotulak. Krótki odpoczynek i kolejno gramy dwa mecze pod rząd (każdy 20 minut)z gospodarzami MSK Tesla Stropkov. Pierwsi to drużyna Modri, mecz na styku i po wielu kontrowersjach ze strony sędziego, nie uznana bramka Kacperka Nachmanna, wynik pozostaje remisem 1:1. Karnego po faulu na Kacperku Cichoniu, wykonuje Wiktor Buba – trafia nie dając szans bramkarzowi. Kolejny przeciwnik to Czerwoni ,chłopcy z pełnym zaangażowaniem podchodzą do meczu i po wielu nie wykorzystanych sytuacjach pada bramka ,którą dla naszej drużyny zdobywa Kacper Cichoń po ładnej asyście Filipa Wojtunika. 40 minut przerwy, odpoczynek, pełna integracja i rozpoczynamy rewanże. FK Svidnik to mecz w którym dominujemy, a wynik nie pozostawia nic do dodania 5:0 (K.Cichoń-2, K.Nachmann-2, W.Buba). Ostatnie dwa mecze, tak jak w pierwszej rundzie, gramy jeden za drugim, i po mimo zmęczenia, cała drużyna angażuje się w pełni co przenosi się na wyniki – wygrana. MSK Tesla Stropkov Modri 1:0 dla AP JASŁO bramka Kacperka Nachmanna. MSK Tesla Stropkov Czerwoni wygrana 5:0 bramki (K.Nachmann-2, M.Setlak – 2, Sz.Kotulak) w tym mocny karny obroniony przez naszego bramkarza Igora Bućko.
Turniej wymagający: szybkie mecze , zła nawierzchnia i dużo grania, ale daliśmy rady całym sercem. Pomimo wszystko byliśmy tam razem ” AP JASŁO” – SUPER EKIPA , jestem z WAS bardzo dumna i każdemu z osobna wielkie brawa za dzisiaj 🙂
Podziękowania dla trenera Jarka Muzyki za poprowadzenie nas w tym turnieju, musimy to powtórzyć 🙂
Rodzicom dziękujemy za doping i transport, a naszemu „drugiemu trenerowi” za godne reprezentowanie AP Jasło na Słowacji.
Na koniec nie mogłabym nie wspomnieć : Karolinko GRATULACJE od NAS , sercem byliśmy z Tobą i wiem , że Ty też z Nami. Brawo i do szybkiego zobaczenia.
Wyniki spotkań:
1. MSK Tesla Stropkov Modri – MSK Tesla Stropkov Czerwoni 4:3
2. FK Svidnik – AP JASŁO 1:2
3. MSK Tesla Stropkov Modri – FKSvidnik 1:2
4. MSK Tesla Stropkov Czerwoni – AP JASŁO 1:1
5. MSK Tesla Stropkov Modri – AP JASŁO 0:1
6.MSK Tesla Stropkov Czerwoni – FK Svidnik 2:2
7.MSK Tesla Stropkov Modri – MSK Tesla Stropkov Czerwoni 5:5
8. FK Svidnik – AP JASŁO 0:5
9. MSK Tesla Stropkov Modri – FKSvidnik 1:3
10. MSK Tesla Stropkov Czerwoni – AP JASŁO 0:1
11. MSK Tesla Stropkov Modri – AP JASŁO 0:5
12. .MSK Tesla Stropkov Czerwoni – FK Svidnik 1:5

Klasyfikacja Końcowa :
1. AP JASŁO
2. FK SVIDNIK
3. MSK Tesla Stropkov Czerwoni
4. MSK Tesla Stropkov Modri

Skład AP JASŁO: Igor Bućko, Kacper Nachmann, Filip Wojtunik, Wiktor Buba, Mateusz Setlak, Dominik Zięba, Kacper Cichoń, Szymon Kotulak, Piotr Morajda, Miłosz Stefanik. Trener: Jarek Muzyka.

Leave a Reply