apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrana rocznika 2008 na turnieju w Brzozowie.

Dzisiejszego przedpołudnia rocznik 2008? trenowany przez Janusza Sokołowskiego zaliczył kolejny sukces w rozgrywkach halowych. Jego drużyna pojechała do Brzozowa na turniej organizowany przez Orzełki Brzozów i tam zwyciężyła?? po bardzo dobrej grze.
Ta jednak nadeszła dopiero po pierwszy meczu, gdyż spotkania z drużyną Ziomków Rzeszów na pewno nie można nazwać udanym. Chłopcy grali wolno, niedokładnie, co przełożyło się na wynik. Przegrali ? 0:2.
Na szczęście w kolejnych meczach było już tylko lepiej. Drużyna Akademii zwyciężyła 7 i 6 do zera kolejno z Wilczkami Lesko i Activem Pro Rymanów. W półfinale chłopcy spotkali się z drużyną Kolejarza Stróże i bez większych problemów rozbili przeciwników 6:0 .
W finale zaś jeszcze raz zagrali z Ziomkami Rzeszów. Chłopcy bardzo chcieli się zrewanżować po porażce w fazie grupowej i udało im się. Zagrali bardzo dobrze i co najważniejsze skutecznie. Taka gra zaowocowała zwycięstwem  3:0 i wygraną w całym ??? turnieju. W tym spotkaniu świetnie zagrał Kacper ??Nachmann, który strzelił wszystkie bramki.
Kaceprek został również królem strzelców turnieju, Miłosz Stefanik vice (grając na obronie).
Jak widać, Akademia Piłkarska Jasło jest w stanie zwyciężać nawet w osłabionym składzie (brak 3 ważnych graczy), co pokazuje, że nasze drużyny idą w bardzo dobrym kierunku. Drużyna rocznika 2008 popisała się świetną defensywą i równie dobrym atakiem, dzięki czemu zdobyli aż 22 bramki, tracąc jedynie 2.
 
Gratulujemy im tego sukcesu, a jednocześnie życzymy kontuzjowanemu ⛑️ Piotrusiowi Morajdzie szybkiego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia za miesiąc, Piotrek!
Podziękowania dla drużyny Orzełki Brzozów za zorganizowanie turnieju.

Leave a Reply