apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

WYGRANA ROCZNIKA 2004 W TURNIEJU O PUCHAR MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ JASŁA

W minioną sobotę nasza najstarsza drużyna Akademii Piłkarskiej Jasło rocznik 2004 wzięła udział w turnieju piłki nożnej o puchar MŁODZIEŻOWEJ RADY MIEJSKIEJ JASŁA. W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy.  AP JASŁO wystawiła  w turnieju dwie drużyny. W grupie pierwszej AP I JASŁO  wygrało wszystkie mecze i z pierwszego miejsca  zameldowaliśmy się w półfinale. Wygraliśmy kolejno  z drużynami AKTIV PRO RYMANÓW 3-0 (bramki 2x Przemek Filipak i 1x Paweł Berkowicz), UKS TEMPO NIENASZÓW 7-1 (bramki 2x Paweł Berkowicz , 2x Przemek Filipak 2x Mikołaj Zabadała, 1x Wiktor Potera) , KONICZYNKĄ KROSNO 3-0 (po jednym golu strzelili Szymon Tusiński, Przemek Filipak i Paweł Berkowicz) , ORZEŁKIEM BAŻANÓWKA 4-0 (bramki Marcel Płocica, Przemek Filipak i 2x Paweł Berkowicz). W drugiej grupie AP II JASŁO  rozpoczęła turniej od porażki 0-3 z kolegami BENIAMINKA KROSNO, ale później było już lepiej. Wygrana 3-2 z drużyną BURZA ROGI (bramki strzelili 2x Kacper Cyrulik i 1x Mateusz Budziak) , wygrana 2-0 z OKS SOBNIÓW JASŁO (bramki 1x Wojtek Bal i 1x Adrian Więcek ) , wygrana 2-0 z IWONKĄ IWONICZ  (gole 1x Kacper Cyrulik i 1x Mateusz Budziak) . W grupie zajęliśmy drugie miejsce a w półfinale zagraliśmy z drużyną AP I JASŁO. Po golach Pawła Berkowicza, Mikołaja Zabadały, Marcela Płocicy i Sebastiana Ratuszniaka drużyna AP I JASŁO wygrywa 4-0 i to ona zagrała w finale z drużyną BENIAMINKA KROSNO. W meczu o trzecie miejsce  zespół AP II JASŁO przegrywa 2-4 z rówieśnikami z NIENASZOWA (bramki w tym meczy zdobyli 1x Wojtek Bal i 1x Adrian Więcek).     W finale turniej po regulaminowym czasie gry był remis 1-1 (gol Sebastian Ratuszniak) i do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne. W nich lepsza okazała się drużyna AP JASŁO I i to my mogliśmy się cieszyć z wygrania jak myślę ostatniego turnieju halowego przed rozpoczynającą się już niedługo serią meczy rewanżowych w Podkarpackiej Lidze Młodzika.

 Nasz zawodnik Paweł Berkowicz otrzymał statuetkę Najlepszego Zawodnika Turnieju  Gratulujemy !!!

Skład AP Jasło I : Michał Sokołowski, Jakub Wojnar, Szymon Tusiński , Mikołaj Zabadała , Paweł Berkowicz, Wiktor Potera, Sebastian Ratuszniak, Marcel Płocica, Przemysław Filipak.

Skład AP Jasło II : Wiktor Wanat , Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Kacper Cyrulik, Mateusz Budziak , Jakub Sieńkowski, Wojtek Bal.

Trener : Julian Jachym.

Leave a Reply