apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrana po dobrej grze rocznika 2007/2008 z SMS Rzeszów.

Wygrana po dobrej ?? grze z SMS Rzeszów. Drużyna trenera Janusz Sokołowskiego kontynuuje dobrą pasę i zagrała kolejny mecz na dobrym poziomie. Dotyczy to zarówno gry obronnej, jak również tworzeniu i wykorzystywaniu sytuacji bramkowych. Już w 1 minucie po pięknej akcji Kacper Cichoń strzela pierwszą bramkę. Później goście stwarzają najlepszą okazję w tym meczu. Sytuacji sam na sam z Igorem Małeckim nie wykorzystał napastnik z Rzeszowa. W 12 minucie Igor Sendra podwyższył wynik na 2:0. Jeszcze w pierwszej połowie mogliśmy strzelić kolejne 2 bramki, ale zabrakło precyzji. Początek drugiej połowy dla drużyny z Rzeszowa, która budowała swoje akcji od tyłu i długo rozgrywała piłkę. Na szczęście nie przełożyło się to na sytuacje bramkowe. W 47 minucie Wiktor Buba (rocznik 2009) uderzył celnie z rzutu wolnego podwyższając wynik na 3:0. W końcówce Wiktor ponownie z rzutu wolnego uderzył bardzo dobrze, lecz tym razem trafił w słupek. W ostatnich 2 minutach goście oddali dwa strzały z dalszej odległości, ale Michał Berkowicz był na posterunku. 
Brawo chłopcy, ciężka praca na treningach pozwoliła podnieść umiejętności piłkarskie co przekłada się na wyniki tej drużyny.
Choremu Grzesiowii Kaszowiczowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Skład AP ?? 2007/2008 Jasło: Igor Małecki, Krzysztof Pilat, Szymon Dziedzic, Wiktor Buba ⚽, Kacper Nachmann, Piotr Morajda, Igor Sendra ⚽, Kacper Cichoń ⚽, Wiktor Hendzel, Michał Berkowicz, Krzysztof Styczyński, Dawid Owczarski, Mateusz Setlak, Aleksander Hendzel, trener Janusz Sokołowski, kierownik drużyny Wojciech Pilat, Leszek Setlak.

Leave a Reply