apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Wygrana i remis w meczach z Polonią Przemyśl

AP 2003 Jasło 0:0 Polonia Przemyśl

Skład AP Jasło: Igor Wanat, Michał Bożek, Piotr Jasiński, Mateusz Żebracki, Dawid Rzońca, Damian Wąsowski, Karol Rzońca, Dawid Nachman, Jerzy Michowicz, na zmiany wchodzili Maksymilian Wróbel, Piotr Przewoźnik Jan Bors, Jakub Pieniądz. Trener Jarosław Muzyka.

W pierwszych 15 minut powinno być już po meczu. Nasza drużyna stworzyła 3 doskonałe sytuacje do strzelenia bramki. Niestety zawiodła skuteczność lub świetnie bronił bramkarz gości. Po 15 minutach gra się wyrównała i tylko w 27 minucie nasz zespół miał kolejną doskonałą okazję do strzelenia bramki. Po przerwie goście zagrali lepiej i to oni mogli strzelić zwycięską bramkę. Mecz zakończył się wynikiem 0:0. 

AP 2004 Jasło 2 (1) : (0) 0 Polonia Przemyśl

Bramki:  Mateusz Niedziałkowski 17 minuta, Paweł Berkowicz 43 minuta.

Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Mariusz Dybaś, Mikołaj Zabadała, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Szymon Tusiński, Maciej Samborski, Marcel Płocica, Mateusz Budziak, Eryk Piątkowski. Trener Janusz Sokołowski.

Zacięty mecz obejrzeli dzisiaj kibice na stadionie w Jaśle w którym obie drużyny chciały koniecznie wygrać ten pierwszy ligowy mecz. W pierwszej połowie nasza drużyna z 3 okazji bramkowych wykorzystała tą najtrudniejszą. Mateusz Niedziałkowski uderzył w 17 minucie pod poprzeczkę z 13 metrów i świetnie broniący bramkarz Polonii nie miał szans na obronę. W pozostałych sytuacjach górą był bramkarz gości. W drugiej połowie daliśmy sobie narzucić styl gości, którzy długimi podaniami starali się zagrozić naszej bramce. My przestaliśmy grać w piłkę a zaczęliśmy ją kopać. W 43 minucie po akcji P. Filipaka Paweł Berkowicz strzałem z 7 metrów ustalił wynik tego meczu. 

W środę gramy derby z UKS 6 Jasło na stadionie przy ulicy Sportowej /Rafineria/.  Początek meczu godz. 16:00.

Leave a Reply