apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

VIII MIEJSCE AP 2008 NA TURNIEJU W KIELNAROWEJ

26 listopada 2016 r. rocznik 2008 pojechał na Turniej „Resovia Winter Cup” do Kielnarowej, który zorganizowała Resovia Rzeszów. W rozgrywkach wzięło udział 11 drużyn podzielonych na dwie grupy. Akademia Piłkarska Jasło zagrała 5 spotkań w grupie A i osiągnęła następujące wyniki:

AP Jasło – Resovia Rzeszów Czerwoni 1:1 (Filip Wojtunik)
AP Jasło – Soccer Kids Tomaszów Lubelski 1:0 (Wiktor Buba)
AP Jasło – Piłkarskie Nadzieje Mielec I 0:2
AP Jasło – Orzełek Przeworsk 0:0
AP Jasło – Zemplin Michalovce 2:2 (Kacper Nachmann, Szymon Kotulak)

W grupie B zagrały kolejno zespoły: Resovia Rzeszów Czarni, Piłkarskie Nadzieje Mielec II, Soccer Ropczyce, Team Przecław i UKS 6 Jasło.
Po zagraniu wszystkich meczy w grupie, gdzie każdy mecz był wyrównany a rywal bardzo mocny, wyniki nie do końca odzwierciedlały przebieg poszczególnych spotkań, w efekcie zajęliśmy 4 miejsce w grupie. Przyszła pora na półfinały, gdzie nasza drużyna zagrała z „Przyjaciółmi”-Team Przecław. Mecz bardzo słaby, pod wieloma względami do poprawki, a co za tym idzie przegrana 1:0. Po tym spotkaniu pozostało jedno – zagrać o 7 miejsce. Naszym przeciwnikiem była drużyna Piłkarskie Nadzieje Mielec II. Mecz jeden z gorszych w tym dniu, słaba skuteczność i brak komunikacji oraz większej wymiany podań spowodowała tylko bezbramkowy remis, rzuty karne (uda się lub nie) dla nas nie były szczęśliwe, zajęliśmy 8 miejsce.
Wyróżniono po jednym zawodniku z każdej drużyny, w AP Jasło – Karolinkę Rak, która otrzymała upominek. Gratulacje!
Organizatorom dziękujemy za medale, upominki, puchar i dyplom oraz oczywiście zaproszenie i miłe przyjęcie. Szczególne podziękowania kieruję do Trenera Miłosza, który pojechał z rocznikiem 2008 do Kielnarowej i mimo pierwszego turnieju, po tak długiej przerwie, zagrzewał nas do pracy i walki:-)

Kochani Rodzice, dzięki za doping i opiekę, do następnego turnieju.

Skład AP 2008 Jasło: Igor Bućko, Karolinka Rak, Szymon Czechowicz, Piotr Morajda, Kacper Nachmann, Miłosz Stefanik, Kacper Cichoń, Mateusz Setlak, Dominik Zięba, Filip Wojunik, Wiktor Buba, Szymon Kotulak. Trener Miłosz Biernacki.

Leave a Reply