apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Udany wyjazd rocznika 2008 do Kolbuszowej

Dzisiejszego przedpołudnia drużyna trenera Janusza Sokołowskiego pojechała na trzecią już kolejkę Ligi Orlika. Tym razem niestety nie udało im się przywieźć do Jasła kompletu punktów.
W pierwszym meczu rozegranym przeciwko gospodarzowi, czyli Kolbuszowiance Kolbuszowa, chłopcy pokazali się, zwłaszcza w pierwszych minutach, z bardzo dobrej strony. Szybko zdobyli wysokie prowadzenie (aż 3-0), potem jednak ewidentnie zlekceważyli przeciwnika, co odbiło się na wyniku końcowym (3-2).
W kolejnym spotkaniu na naszej drodze stanął zespół Orzełka Brzozów. Tym razem to przeciwnicy przeważyli w pierwszych minutach i szybko zdobyli bramkę na 1-0. Nasi zawodnicy jednak nie poddali się i zdołali wyrównać, a potem jeszcze strzelić przeciwnikom dodatkowe  dwie bramki. Pod koniec jeszcze chłopcy z Brzozowa zdobyli jednego gola i mecz w rezultacie skończył się tym samym wynikiem co poprzedni.
W ostatnim spotkaniu zagraliśmy z drużyną UKS-u 6 Jasło. Nasi zawodnicy szybko zdobyli przewagę w polu, lecz gra nasza kończyła się w okolicach linii pola karnego. Dwie dobre okazje do zdobycia bramki to było za mało aby pokonać ambitnie broniącego się rywala, przez co spotkanie zakończyło się remisem.
Najważniejsze jednak, że wciąż jesteśmy na szczycie ? tabeli. Jesteśmy też pewni, że zawodnicy wyciągną wnioski ze wszystkich rozegranych meczy i że w następnej kolejce pokażą się z jeszcze lepszej strony. Wiktorowi Bubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia  ??

Leave a Reply