apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Tylko rocznik 2004 wygrał mecz z UKS 6 Jasło

AP 2004 Jasło 4 (2) : (1) 1 UKS 6 Jasło

Bramki: Mikołaj Zabadała 18, 38, Mateusz Niedziałkowski 21, Dawid Domasławski 35’.

Skład: Wiktor Wanat,  Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili: Wiktor Potera, Marcel Płocica, Maciej Samborski, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Mateusz Budziak, Eryk Piąkowski, Wojciech Bal, Patryk Soboń, Trener Janusz Sokołowski.

Mecz derbowy został rozegrany w strugach deszczu. Pomimo złej pogody zawodnicy obydwu drużyn zostawili dużo zdrowia na boisku. Od początku nasza drużyna zaatakowała, a zawodnicy UKS 6 Jasło nastawili się na grę z kontry. Pomimo kilku okazji dopiero w 18 minucie Mikołaj Zabadała uderzył celnie z rzutu wolnego i objęliśmy prowadzenie. W 21 minucie Mateusz Niedziałkowski podwyższył na 2:0 i wydawało się że jest po meczu. Goście w 27 minucie wyprowadzili szybką kontrę,  po której jeden z zawodników nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Wiktorem Wanatem. Nasz bramkarz odbił piłkę na rzut rożny. Wrzutka w pole karne i kolejny raz tracimy bramkę w taki sposób.  Po przerwie zamknęliśmy rywali na ich połowie i z wielu okazji strzeliliśmy 2 bramki. W 35 minucie Dawid Domasławski uderzył celnie głowa po zagraniu Sebastiana Ratuszniaka, a w 38 minucie wynik meczu ustalił Mikołaj Zabadała. W drugiej połowie zagrali zmiennicy i spisali się bez zarzutu.

AP 2003 Jasło 1 (0) : (2) 2  UKS 6 Jasło

Bramka: K. Rzońca 37’.

Skład: I. Wanat, K. Rzońca, D. Rzońca, P. Jasiński, M. Bożek, D. Wąsowski, D. Nachman, P. Przewoźnik, M. Żebracki na zmianę: M. Wróbel, M. Dybaś,  Trener Jarosław Muzyka.

W meczu Młodzików Starszych nasza drużyna przegrała po bardzo słabej grze 1:2. O pierwszej połowie w naszym wykonaniu najlepiej przemilczeć. W ciągu 30 minut jeden niecelny strzał i praktycznie żadnego zagrożenia pod bramką przeciwników. W drugiej zagraliśmy lepiej ale to nie wystarczyło do pokonania ambitnie walczących zawodników UKS 6 Jasło.

Leave a Reply