apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Tylko rocznik 2003 wygrał z Ekoballem Sanok

AP 2004 Jasło 0 (0) : (1) 3 Ekoball Sanok

Skład AP Jasło: Wiktor Potera, Mariusz Dybaś, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński,  Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Mateusz Niedziałkowski, na zmianę wchodzili Wiktor Wanat,  Dawid Domasławski, Maciej Samborski, Marcel Płocica, Wojciech Bal, Patryk Jurkowski, Mateusz Budziak, Sebastian Ratuszniak, Eryk Piątkowski. Trener Janusz Sokołowski.

Najlepszym komentarzem tego meczu była wypowiedź jednego z kibiców ,,Jedni grali, drudzy strzelali”. Pierwszą bramkę straciliśmy w 50 sekundzie meczu po ładnym strzale zawodnika Ekoballu z 18 metrów pod poprzeczkę naszej bramki. Później to my mieliśmy 3 doskonałe sytuacje na wyrównanie. M. Niedziałkowski w 11 minucie nie wykorzystał sytuacji sam na sam, a później w odstępie minuty P. Berkowicz nie trafił w bramkę uderzając głową z 5 i 8 metrów. Goście nie wykorzystali dobrej sytuacji w 21 minucie. Szybka kontra i strzał z 10 metrów nad poprzeczką. W 27 minucie M. Niedziałkowski nie trafił w piłkę stojąc na 9 metrze od bramki Ekoballu, a chwilę później W. Bal uderzył z 10 metrów za słabo by pokonać dobrze broniącego bramkarza gości. Drugą połowę meczu zaczęliśmy tak samo jak pierwszą. Zabawa przed naszym polem karnym Sz. Tusińskiego i M. Zabadały, wykorzystali zawodnicy z Sanoka. Bramka stracona w 20 sekund po rozpoczęciu drugiej polowy nie załamała naszej drużyny. W 37 i 45 minucie uderzenia P. Filipaka lądują na słupkach bramki gości. Później jeszcze Mateusz mógł strzelić kontaktową bramkę ale i jemu zabrakło precyzji. Gości za ty byli dzisiaj wyjątkowo skuteczni. Rzut rożny w 48 minucie meczu, wrzutka na 7 metr, strzał głową i 3:0. W ostatnich 10 minutach jeszcze raz trafiamy w słupek i przegrywamy ten mecz 0:3.  Głowa do góry, czasami tak jest, że nie jest się gorszą drużyną a mecz się przegra. 

AP 2003 Jasło 3 (1) : (1) 1 Ekoball Sanok

Bramki: D. Nachman, K. Rzońca, D. Wąsowski

Skład AP Jasło: Wróbel, Bożek, Jasiński, Żebracki, D. Rzońca, Wąsowski, K. Rzońca, Nachman, Michowicz, na zmiany: Wanat, Przewoźnik, Bors, Pieniądz, Bugała, Patryk Soboń. Trener Jarosław Muzyka.

Już w 5 minucie goście wykorzystali niezdecydowanie  obrońców i strzał jednego z zawodników Ekoballu z 8 metrów ląduję w naszej bramce. W 11 minucie po ładnej akcji i jeszcze lepszym dośrodkowaniu D. Wąsowskiego, D. Nachman uderza głową z 6 metrów, wyrównując stan meczu. Do końca pierwszej polowy mimo lekkiej przewagi nie udaje się nam strzelić żadnej bramki. Po przerwie w 38 minucie K. Rzońca  z 10 metrów strzela drugą bramkę dla naszej drużyny.  W 49 minucie D. Wąsowski strzela bramkę na 3:1. Wygrana w pełni zasłużona, goście tylko raz zagrozili w drugiej połowie naszemu bramkarzowi.

Za tydzień nasze drużyny grają mecz z Karpatami Krosno.

Leave a Reply