apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Turniej ,,Sanocki Cup” rocznika 2007

Drużyna rocznika 2007 zagrała w Sanoku na turnieju ,,Sanocki Cup”. Poniżej relacja kierownika drużyny Pana Rafała Wojdyły.

 W niedzielę 12,06,2016 odbył się w Sanoku turniej ,,Sanocki Cup” rocznika 2007 zorganizowany przez UKS AP Sanok w którym to ZAGRAŁĄ DRUŻYNA AP Jasło. Pierwszy mecz drużyna AP Jasło rozegrała z drużyna Bardomed Krosno. Przeciwnik okazał się lepszy i ostatecznie spotkanie zakończyło się naszą przegraną 0:3. Kolejny mecz był już zdecydowanie lepszy z drużyną GSP Bukowsko, w którym to po zaciętej walce zremisowaliśmy 1:1. Kolejne potyczki przyniosły także zwycięstwa.  Z drużyną AKTIV Pro Rymanów wygraliśmy 2:1. Przez cały czas była bardzo zacięta walka i mnóstwo emocji, nie zabrakło również dopingu ze strony rodziców wszystkich uczestników. W całym turnieju rozegraliśmy 9 meczy i ostatecznie uplasowaliśmy się na 8 miejscu otrzymując pamiątkowe medale i nagrody. Wszyscy chłopcy zasługują na pochwałę za swój wysiłek włożony w grę a szczególnie strzelcy bramek: W.Henzel, M. Barzyk i F. Mikoś.

Dziękujemy za wspaniałą grę i życzymy sukcesów w kolejnych rozgrywkach.

Skład Drużyny AP 2007 Jasło: W.Henzel, W.Wodziński, J.Wojdyła, J.Lewandowski, M.Barzyk, M.Szpak, F.Mikoś, M.Szarek, M.Machowski, K.Kosiński, K.Bryła, D.Tyrcha, K.Śliwa

Leave a Reply