Treningi

TRENINGI TECHNIKI INDYWIDUALNEJ „AP STARS” TRENERZY: JULIAN JACHYM TEL: 889 440 101

WTOREK 20.02.2018r. GODZ. 18:30 do 19:30 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 przychodzą: rocznik 2007 Damian Tyrcha, Krzysztof Styczyński, Dawid Owczarski  rocznik 2008Wiktor Buba,  Miłosz Stefanik, Filip Wojtunik.

WTOREK 20.02.2018r. GODZ. 19:30 do 20:30 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15  – przychodzą: rocznik 2007 – 3 wyznaczonych zawodników z grupy niebieskiej, rocznik 2008 – Mateusz Setlak, Oliwier Ziaja, Hubert Biernacki.

 

BRAMKARZE TRENER MIŁOSZ BIERNACKI TEL: 726 222 292

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018 r. GODZ. 18:45 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

 

AP GIRLS JASŁO TRENER DAMIAN KARDAŚ TEL: 788 526 942 

ŚRODA 21.02.2018r.  GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – roczniki 2002-2004

PIĄTEK 23.02.2018 r.  GODZ. 18:00 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2 – roczniki 2002-2004

 

AP GIRLS JASŁO TRENER OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668

WTOREK 20.02.2018r. GODZ. 15:15 do 16:30 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2005-2006

PIĄTEK 23.02.2018r. GODZ. 15:15 do 16:30 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2005-2006

 

WTOREK 20.02.2018r. GODZ. 16:30 do 17:45 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2007-2010

PIĄTEK 23.02.2018r. GODZ. 16:30 do 17:45 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2007-2010

 

ROCZNIK 2005 TRENER DAMIAN KARDAŚ TEL: 788 526 942

WTOREK 20.02.2018 r. GODZ. 17:00 hala Szkoły Podstawowej nr 8 ul. Sobniowska 58

ŚRODA 21.02.2018 r. GODZ. 16:30 Podkarpackie Centrum Sportów Walki MOSiR Jasło, ul. Sikorskiego 15

PIĄTEK 23.02.2018 r.  GODZ. 18:00 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

 

ROCZNIK 2006 TRENER ROBERT PODKULSKI TEL: 693 670 158 

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018 r.  GODZ. 17:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Jaśle, ul. Mickiewicza 108 (Gamrat)

ŚRODA 21.02.2018 r. GODZ. 16:30 Podkarpackie Centrum Sportów Walki MOSiR Jasło, ul. Sikorskiego 15

CZWARTEK 22.02.2018r.  GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

 

ROCZNIK 2007(GRUPA CZERWONA) TRENER OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668 – JANUSZ SOKOŁOWSKI 505-129-557

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego

ŚRODA 21.02.2018r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

 

ROCZNIK 2008 (GRUPA CZERWONA) TRENER JANUSZ SOKOŁOWSKI 505-129-557 – OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego

ŚRODA 21.02.2018r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

NIEDZIELA 25.02.2018 r.  Turniej halowy w Tarnobrzegu – zbiórka wyznaczonych zawodników o godz. 06:50 – parking koło Ogródka Jordanowskiego

 

ROCZNIKI 2007-2008 (GRUPA NIEBIESKA) TRENER JULIAN JACHYM TEL: 889 440 101 – MACIEJ OCHAŁEK 696 313 975

WTOREK 20.02.2018r.  GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 

CZWARTEK 22.02.2018r.  GODZ. 15:45 Hala II LO w Jaśle ul. Floriańska 24 – wejście od ulicy Rejtana

 

ROCZNIK 2009 (GRUPA CZERWONA) TRENER MIŁOSZ BIERNACKI TEL: 726 222 292 – TRENER DAMIAN KARDAŚ TEL: 788 526 942

PONIEDZIAŁEK 19.02.2018r.  GODZ. 16:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 23.02.2018r. GODZ. 18:00 – 19:15 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIK 2010 (GRUPA CZERWONA) TRENER RAFAŁ NOWAK TEL: 883 616 684 – TRENER ROBERT PODKULSKI TEL: 693 670 158 

ŚRODA 21.02.2018r. GODZ. 18:00  hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 23.02.2018r. GODZ. 19:15 – 20:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIKI 2009-2010 (GRUPA NIEBIESKA) TRENER RAFAŁ NOWAK TEL: 883 616 684

ŚRODA 21.02.2018r. GODZ. 18:00  hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 23.02.2018r. GODZ. 19:15 – 20:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIKI 2011/2012/2013 TRENERZY KRZYSZTOF KUBACKI TEL: 696 211 868  – MACIEJ OCHAŁEK 696 313 975

WTOREK 20.02.2018 r. GODZ. 16:15  hala Zespołu Szkół nr 3 ul. Szkolna 21 (Chemik)

CZWARTEK 22.02.2018 r. GODZ. 16:15 hala Zespołu Szkół nr 3 ul. Szkolna 21 (Chemik)