Treningi

TRENINGI TECHNIKI INDYWIDUALNEJ „AP STARS” TRENERZY: JULIAN JACHYM TEL: 889 440 101 – MICHAŁ ZYCHOWICZ TEL: 536 947 709

WTOREK 12.12.2017r. GODZ. 18:30 do 19:30 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 przychodzą: rocznik 2007 Kacper Bryła , Jakub Lewandowski , Maksymilian Szpak,  rocznik 2008Wiktor Buba,  Kacper Cichoń, Kacper Wojtunik.

WTOREK 12.12.2017r. GODZ. 19:30 do 20:30 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15  – przychodzą: rocznik 2007 – 3 wyznaczonych zawodników z grupy niebieskiej, rocznik 2008 – Piotr Morajda, Oliwier Ziaja, Hubert Biernacki.

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 19:00 do 20:00 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – przychodzą wyznaczeni zawodnicy rocznika 2005 i 2006

 

BRAMKARZE TRENER MIŁOSZ BIERNACKI TEL: 726 222 292

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 r. GODZ. 18:45 – Mała Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – WSZYSTKIE ROCZNIKI

 

AP GIRLS JASŁO TRENER OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668  – TRENER MICHAŁ ZYCHOWICZ TEL: 536 947 709 

WTOREK 12.12.2017r. GODZ. 15:15 do 16:30 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2005-2006

WTOREK 12.12.2017r. GODZ. 16:30 do 17:45 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2007-2010

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 17:30 – Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – roczniki 2002-2004

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 19:00 – Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – Spotkanie z rodzicami dziewczyn z roczników 2002/2003/2004

CZWARTEK 14.12.2017r. GODZ. 15:45 DO 17:15 – II Liceum ul. Floriańska 24 (wejście od ulicy Rejtana) – roczniki 2002-2004

PIĄTEK 15.12.2017r. GODZ. 15:15 do 16:30 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2005-2006

PIĄTEK 15.12.2017r. GODZ. 16:30 do 17:45 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaśle ul. Skargi 10 – roczniki 2007-2010

 

ROCZNIK 2005 TRENER DAMIAN KARDAŚ TEL: 788 526 942

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 17:30 – Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 18:30 – Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15 – Spotkanie z rodzicami

CZWARTEK 14.12.2017 r. GODZ. 18:00 ORLIK (OGRÓDEK JORDANOWSKI)

 

ROCZNIK 2006 TRENER ROBERT PODKULSKI TEL: 693 670 158 

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017 r. GODZ. 16:30 ORLIK (OGRÓDEK JORDANOWSKI) – TRENING ODWOŁANY

WTOREK 12.12.2017r. GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

CZWARTEK 14.12.2017 r. GODZ. 18:00 ORLIK (OGRÓDEK JORDANOWSKI)

 

ROCZNIK 2007(GRUPA CZERWONA) TRENER OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668 – JANUSZ SOKOŁOWSKI 505-129-557

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego

ŚRODA 13.12.2017r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

 

ROCZNIK 2008 (GRUPA CZERWONA) TRENER JANUSZ SOKOŁOWSKI 505-129-557 – OKTAWIAN FLIS TEL: 660 717 668

NIEDZIELA 10.12.2017r. – zbiórka godz. 12:50 Orlik (OGRÓDEK JORDANOWSKI)  – turniej halowy w Krośnie

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017r.  GODZ. 16:15 hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

ŚRODA 13.12.2017r.  GODZ. 16:15 Hala GIMNAZJUM nr. 1 ul. Czackiego 2

SOBOTA 16.12.2017r. – zbiórka godz. 7:50  Orlik (OGRÓDEK JORDANOWSKI)  – turniej halowy w Krośnie

 

ROCZNIKI 2007-2008 (GRUPA NIEBIESKA) TRENER JULIAN JACHYM TEL: 889 440 101 – MACIEJ OCHAŁEK 696 313 975

WTOREK 12.12.2017r.  GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

CZWARTEK 12.12.2017r.  GODZ. 17:30 Hala MOSiR ul. Sikorskiego 15

 

ROCZNIK 2009 (GRUPA CZERWONA) TRENER MIŁOSZ BIERNACKI TEL: 726 222 292 – TRENER DAMIAN KARDAŚ TEL: 788 526 942

NIEDZIELA 10.12.2017r. – zbiórka godz. 10:30  STADION MOSiR w JAŚLE  – turniej halowy w Kielnarowiej

PONIEDZIAŁEK 11.12.2017r.  GODZ. 16:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 15.12.2017r. GODZ. 18:00 – 19:15 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIK 2010 (GRUPA CZERWONA) TRENER RAFAŁ NOWAK TEL: 883 616 684 – TRENER ROBERT PODKULSKI TEL: 693 670 158 

NIEDZIELA 10.12.2017r. – zbiórka godz. 7:00  STADION MOSiR w JAŚLE  – turniej halowy w Kielnarowiej

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 18:00  hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 15.12.2017r. GODZ. 19:15 – 20:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIKI 2009-2010 (GRUPA NIEBIESKA) TRENER RAFAŁ NOWAK TEL: 883 616 684

ŚRODA 13.12.2017r. GODZ. 18:00  hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

PIĄTEK 15.12.2017r. GODZ. 19:15 – 20:30 hala Zespołu Szkół Miejskich nr 3 ul. Szkolna 38

 

ROCZNIKI 2011/2012/2013 TRENERZY KRZYSZTOF KUBACKI TEL: 696 211 868  – MACIEJ OCHAŁEK 696 313 975

WTOREK 12.12.2017 r. GODZ. 16:15  hala Zespołu Szkół nr 3 ul. Szkolna 21

CZWARTEK 14.12.2017 r. GODZ. 16:15 hala Zespołu Szkół nr 3 ul. Szkolna 21