apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Tarnovia Tarnów wygrywa turniej rocznika 2007

Bezapelacyjnie najlepszą drużyną rozegranego w dniu 15 stycznia turnieju rocznika 2007 w Jaśle była Tarnovia Tarnów. Zespół Tarnovii wygrał 6 meczy i jeden zremisował nie tracąc w całym turnieju bramki. W swoim składzie miał małą perełkę Huberta Jasiaka, który został najlepszym strzelcem turnieju (13 bramek). Drugie miejsce zajęła Resovia Rzeszów a na trzecim uplasował się zespół Team Przecław. Nasze dwie drużyny zagrały na miarę swoich możliwości i zajęły 6 i 8 miejsce w turnieju. AP I Jasło wygrał 2 spotkania z AP II Jasło 6:1,   z KS Koszyce Wielkie 2:1, oraz zremisował 0:0 z Ekoballem Sanok. Nasza druga drużyna przegrała wszystkie spotkania, ale w każdym na boisku zostawiła mnóstwo zdrowia, walcząc od pierwszej do ostatniej minuty. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Mariusz Głodowski z Resovii, a bramkarzem Szymon Dorociak z Teamu Przecław.

W dzisiejszym turnieju Akademia Piłkarska Jasło włączyła się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W trakcie turnieju zostały wylicytowane pamiątki, które ufundowały zespoły Tarnovii Tarnów, Resovii Rzeszów, Teamu Przecław, KS Koszyce Wielkie i oczywiście AP Jasło. Zebrane środki finansowe  będą wykorzystane dla potrzeb ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych, oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. Dziękujemy drużynom za włączenie się do akcji WOŚP.

Dziękujemy Pani Joannie Brill oraz Panu Piotrowi Boczkowskiemu Prezesowi Zarządu firmy Tekpud Spółka z o.o. w Jaśle za ufundowanie pięknych pucharów, medali i pamiątkowych statuetek. Panu Markowi Machowskiemu dziękujemy za sprawne prowadzenie turnieju. Na koniec dziękujemy wszystkim rodzicom za głośny doping, przygotowanie poczęstunku i pomoc w organizacji turnieju.

Skład AP I Jasło: Wiktor Wodziński, Fabian Mikoś (1 br.), Kacper Bryła, Wiktor Henzel (3 br.), Mateusz Barzyk (3 br.), Krzysztof Styczyński (1 br.), Damian Tyrcha, Szymon Wasilewski, Paweł Szot.

          AP II Jasło: Konrad Opałka, Kuba Lewandowski, Miłosz Machowski, Maciej Szarek, Mateusz Ślawski, Maciej Wojnicki, Szymon Trzaskoś, Szymon Hendzel (1 br.), Igor Małecki, Jakub Opałka, Trenerem naszych zespołów jest Rafał Nowak.

Końcowa tabela turnieju:

  1. Tarnovia Tarnów
  2. Resovia Rzeszów
  3. Team Przecław
  4. KS Koszyce Wielkie
  5. Ekoball Sanok
  6. AP I Jasło
  7. MSK Tesla Stropkov
  8. AP II Jasło

Leave a Reply