apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Świetny występ rocznika 2006 w Krakowie

W dniach 9-10 grudnia młodzi zawodnicy Akademii z rocznika 2006 rywalizowali w Międzynarodowym Turnieju FAME SPORT CUP 2017 na obiektach AP 21 Kraków. Znakomity turniej, wspaniała atmosfera i dużo gry na bardzo dobrym poziomie. Podczas dwóch dni turnieju nasz zespół rozegrał 16 meczy po 14 min pod balonem na krakowskim Podgórzu.
W sobotę w rozgrywkach grupowych odnieśliśmy 7 zwycięstw i doznaliśmy jednej porażki, bezapelacyjnie awansując do niedzielnej ligi ☺ mistrzów.  Również w niedzielę nasi chłopcy podołali wyzwaniu i 5-krotnie schodzili z boiska w roli zwycięzcy, 2 razy zremisowali i doznali 1 porażki.
Ogólny bilans to: 12 zwycięstw, 2 remisy i 2 porażki , bilans bramkowy: 28:8 ⚽⚽⚽ co w nieoficjalnej klasyfikacji dało nam zwycięstwo ??? w całym turnieju !!! (organizatorzy w drugim dniu nie prowadzili klasyfikacji- wszystkie zespoły ligi mistrzów otrzymały jednakowe puchary i medale.
Wyniki ligi mistrzów:
AP Jasło – AP Ochojno  4:1
AP Jasło – Grunwald Budziwój 0:0
AP Jasło- Łódzka Akademia Futbolu 2:1
AP Jasło – Boruta Zgierz  0:0
AP Jasło – SMS Rekord Bielsko Biała 0:3
AP Jasło – Oranje Sport Konin 2:0
AP Jasło – AP 21 Kraków  2:0
AP Jasło – Andrespolia Łódź 3:0

Skład: Barzyk Oskar, Sendra Igor, Dąbrowski Szymon(1), Wiatr Hubert(1), Dziadosz Michał(1), Goleń Jakub(6), Sieńkowski Michał(3), Hendzel Wiktor(4), Kowalski  Łukasz(9), Podkulski Gabriel(1), Źrebiec Patryk, Kiełtyka Kacper(1), Walczyk Kacper(1)
Trener:Podkulski Robert, kierownik drużyny: Małgorzata Winiarska-Hendzel.
Najwięcej  asyst w zespole zanotował Michał Sieńkowski -7.

Brawo dla drużyny za niesamowite emocje wspaniałe akcje i bramki, ogromną wole walki oraz godne reprezentowanie naszej Akademii oraz Jasła. Dziękujemy również rodzicom za zorganizowanie transportu oraz dwudniowy doping!! GRATULACJE dla trenera Roberta Podkulskiego za perfekcyjne przygotowanie drużyny do turnieju.

Leave a Reply