apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Świetna gra i 3 miejsce rocznika 2006 w Krakowie

W sobotę i niedzielę nasza drużyna miała okazję uczestniczyć w prestiżowym turnieju  „Sportini Cup Kraków” w Skotnikach. Chłopcy, pomimo licznych osłabieni w składzie, pokazali na co ich stać i po czterech sobotnich meczach awansowali do grupy mistrzowskiej turnieju. Zwycięzcę całych zawodów miały rozstrzygnąć spotkania niedzielna. Również wtedy nasi zawodnicy udowodnili że mają bardzo duży potencjał i umiejętności. Zwyciężyli z BKS-em  Lublin 1 do 0, zremisowali z MKS-em Piaseczno 2:2 i wyrównanej walce przegrali jedną bramką z Jaguarem Gdańsk i Wisłą Kraków. Niestety jednak te dwa przegrane spotkania przekreśliły ich szansę na świętowanie z najwyższego miejsca podium, chłopcy wywalczyli sobie jednak miejsce  trzecie. Jesteśmy z nich niezwykle dumni, tym bardziej, że naprawdę mieli olbrzymie szanse na wywalczenie największego  z pucharów, co udowodnił chociażby mecz z Wisłą, gdzie przegrali naprawdę pechowo po bardzo dobrej grze. Wygrana w tym spotkaniu pozwoliła by naszej drużynie wygrać turniej w Krakowie.
Na koniec chcielibyśmy jeszcze podziękować rodzicom  za transport i gorący doping. Niedzielny sukces  drużyna dedykuje kontuzjowanym kolegom: Kubie, Szymonowi i Hubertowi. Czekamy na Was!
Wyniki i skład AP Jasło:
AP JASŁO – GKS BEŁCHATÓW 3:0 Kowalski 2, Mikrut
AP JASŁO- GRUNWALD BUDZIWÓJ 0:0
AP JASŁO- CRACOVIA 8:1 Sieńkowski 3, Mikrut 2, Hendzel, Kowalski, Chmiel
AP JASŁO – UNIA WARSZAWA 1:0 Sieńkowski
AP JASŁO – BKS LUBLIN 1:0 Mikrut
AP JASŁO – Jaguar GDAŃSK 1 : 2 Kowalski
AP JASŁO – MKS PIASECZNO 2:2 Mikrut 2
AP JASŁO – WISŁA KRAKÓW 0:1

Skład: Oskar Barzyk, Igor Sendra, Michał Dziadosz, Patryk Mikrut(6), Lukasz Kowalski (4), Michał Sieńkowski (4), Gabriel Podkulski, Wiktor Hendzel (1), Mikołaj Chmiel (1), Kacper Kiełtyka, Patryk Żrebiec, trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Małgorzata Winiarska-Hendzel.

Leave a Reply