apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

SUPER TURNIEJ W KIELNAROWEJ

IMG_15991

Roczniki 2004 zagrał 09.02.2014r. w Festiwalu Piłkarskim organizowanym przez Grunwald Budziwój. Turniej inny niż wszystkie z dwóch powodów. Duża liczba meczy /11/, oraz nikt nie liczy punktów – liczyła się dobra zabawa wszystkich chłopców. W pierwszym meczu wygraliśmy 1:0 z Crasnovią Krasne po bramce M. Samborskiego. Mecz z naszą przewagą, z kilku sytuacji strzelamy jedną bramkę. W drugim meczu remisujemy 2:2 z Mrowlanką Mrowla. O początku meczu lepiej zapomnieć, 3 minuty gry i przegrywamy 0:2. Później gra praktycznie na jednej połowie i 4 oraz 5 minucie M. Niedziałkowski strzela dwie bramki. Mimo okazji do końca spotkania nie strzeliliśmy już żadnej bramki.  W 3 meczu po bardzo dobrej grze zremisujemy 0:0 ze Stalą Rzeszów. Mieliśmy 3 super okazje ale zabrakło skuteczności. Ale był to jeden z lepszych meczy tego turnieju. Obydwie drużyny grały piłką. W kolejnym meczu wygrywamy po bramce A. Więcka z Junakiem Słocina. Drużyna może Malo znana, ale Grala bardzo dobrą piłkę na tym turnieju. W kolejnym meczu wygrywamy z Grunwaldem I Budziwój 3:0. Bramki strzelili M. Niedziałkowski 2 oraz M. Samborski. Ponieważ w tym turnieju najdłuższa przerwa między meczami trwała 30 minut, po zjedzeniu obiadu praktycznie od razu musieliśmy zagrać z Resovią. Początek świetny i w 3 minucie strzelamy bramkę /M. Niedziałkowski/. Później do 7 minuty kontrolujemy sytuację. Niestety dwa proste błędy w obronie i tracimy 2 bramki. Później dochodzi trzeci błąd i przegrywamy 1:3 z bardzo silną fizycznie drużyną Resovii. W kolejnym meczu gramy z BAP Boguchwała. Mamy kilka okazji, ale piłka odbija się od słupków lub dobrze broni bramkarz rywali. Wynik 0:0 nie może za tym dziwić. W kolejnym meczy wygrywamy 3:0 z Fotball Academy Rzeszów. Bramki strzelili M. Niedziałkowski, M. Zabadała oraz A. Więcek. Mecz dobry, szybki i co najważniejsze znowu strzelamy bramki. W 9 kolejce wygrywamy 2:0 z Grunwaldem II Budziwój po bramkach M. Samborskiego i W. Kotulaka. W przedostatnim spotkaniu wygrywamy dobrą drużyną Bratek Bratkowice 3:1. Bramki strzelili A. Więcek, P. Filipak oraz W. Kotulak. Mecz szybki, dużo walki w którym obydwa zespoły postawiły na atak. W ostatnim meczu turnieju po walce na całym boisku od pierwszej do ostatniej minuty remisujemy po bramce Sz. Tusińskiego 1:1 z Kolbuszowianką Kolbuszowa. Chłopcy w tym meczu przegrywali z silną fizycznie drużyną z Kolbuszowej. Ale duże zaangażowanie, walka na całym boisku doprowadziły do remisu w tym meczu. Podsumowując ten turniej 11 meczy, 7 wygranych, 3 remisy i 1 porażka.

Organizatorzy przyznali nagrody dla 2 najlepszych zawodników w każdej drużynie. W naszej otrzymali Maciej Samborski i Mateusz Niedziałkowski. Gratulujemy!!!

Najważniejsze że w tym turnieju grali wszyscy zawodnicy, bez względu na wynik każdy miał swoje 5 minut.  Serdecznie dziękujemy rodzicom-kibicom  za pomoc w organizacji wyjazdu na ten turniej.

Skład  AP Jasło: Wiktor Potera, Michał Sokołowski, Mikołaj Zabadała, Szymon Tusiński, Sebastian Ratuszniak, Adrian Więcek, Patryk Soboń, Adrian Lewandowski, Mateusz Niedziałkowski, Przemysław Filipak, Wiktor Wanat, Damian Armata, Wojciech Kotulak, Maciej Samborski, Kacper Górski, Trener: Janusz Sokołowski

Leave a Reply