apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Rocznik 2006 AP JASŁO wygrywa turniej EURO-PILZNO 2017

W sobotę 14.01.2017r. odbył się turniej EURO PILZNO 2017 o Puchar Burmistrza Pilzna. W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy . Drużyna AP JASŁO była bezkonkurencyjna, zdobywając komplet punktów w fazie grupowej. W półfinale zagraliśmy z LKS Rzemieślnik I Pilzno. Mecz był bardzo wyrównany i zakończył się wynikiem bezbramkowym. W rzutach karnych pokonaliśmy gospodarzy turnieju 2:0 i tym samym awansowaliśmy do finału. Mecz finałowy zagraliśmy z drużyną LUKS Skrzyszów.  Wygrywamy go 2:0, oddając w meczu 2 celne strzały na bramkę przeciwnika. Brawo za skuteczność.

Drużyna  AP Jasło w całym turnieju nie straciła ani jednej bramki. Nasz zawodnik OSKAR BARZYK  został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju.  Cała drużyna zasługuje na pochwałę za ducha walki i grę fair play. Za tydzień gramy w turnieju Beniaminek Krosno Cup min. z Cracovią Kraków, UKS Junior Radom, AP Zagłębie Lubin, AP Sanok, Tarnovią Tarnów czy Beniaminkiem Krosno.

Mecze w grupie

AP JASŁO 3 : 0 DĄBROWA DĄBROVIA TARNOWSKA ( Wiatr, Sieńkowski , Hendzel )

AP JASŁO 1 : 0 LKS RZEMIEŚLNIK PILZNO  II ( Goleń )

AP JASŁO 1 : 0 KS KOSZYCE WIELKIE ( Goleń )

Półfinał

AP JASŁO 2 : 0 LKS RZEMIEŚLNIK PILZNO I ( rzuty karne Barzyk, Dziadosz )

Finał

AP JASŁO 2 : 0 LUKS SKRZYSZÓW ( Sieńkowski, Wiatr )

Skład drużyny: Oskar Barzyk, Jakub Goleń, Michał Sieńkowski, Igor Sendra, Wiktor Hendzel, Hubert Wiatr, Szymon Dąbrowski, Gabriel Podkulski, Michał Dziadosz, Trener: Robert Podkulski

Leave a Reply