Rocznik 2003 wygrywa w Stalowej Woli
Stal II Stalowa Wola 0:1 AP 2003 Jasło
Bramka: Damian Wąsowski 45 min (asysta J. Michowicz)
Skład: I. Wanat – D. Rzońca, P. Jasiński, M. Żebracki, M. Bożek, D. Wąsowski, K. Rzońca, K. Latoszek, J. Michowicz, M. Wróbel, P. Przewoźnik, K. Bigus, E. Setlak, trener: Jarosław Muzyka, kierownik drużyny: Beata Wanat.
Po dobrym meczu w którym obie drużyny włożyły mnóstwo serca, nasza drużyna wygrywa w Stalowej Woli 1:0. Poniżej relacja z meczu kierownika drużyny Pani Beaty Wanat.
W III kolejce Podkarpackiej Ligi Młodzików Starszych, rocznik 2003 Akademii Piłkarskiej Jasło rywalizował ze Salą II Stalowa Wola. Pierwsze minuty dla gospodarzy, kulminacją był rzut rożny w 8 minucie i tylko słupek dla Stalówki. Jak się okazało, to był dla nas dzwonek na pobudkę po długiej drodze. Od tego momentu to my przejęliśmy inicjatywę. W pierwszej połowie poprzeczka po strzale Jurka Michowicza, dwa groźne uderzenia Karola Rzońcy i kapitalna obrona strzału Damiana Wąsowskiego przez bramkarza Stali. Do przerwy był wynik bezbramkowy. W drugiej połowie to my cały czas kontrolujemy przebieg meczu, poza jedną groźną sytuacją gospodarzy. Z naszej strony Jurek Michowicz był w dobrej sytuacji, lecz zła decyzja, oddaliła szansę zdobycia bramki. Nasz napastnik na 10 minut przed końcem zrehabilitował się kapitalnym podaniem do Damiana Wąsowskiego, który lewą nogą umieścił piłkę w bramce. Za całą drugą połowę należy pochwalić naszą obronę, która już na połowie boiska rozbijała ataki przeciwnika, a po zdobyciu bramki cała drużyna rozgrywała skutecznie piłkę daleko od swojej bramki. Daleki i trudny wyjazd, ale 3 punkty wracają do Jasła.
W sobotę kolejny mecz, tym razem w Jaśle z Sokołem Nisko.