apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Remis i zwycięstwo w Gorlicach

GLINIK GORLICE

Pierwsze mecze sparingowe przed rundą rewanżową nasze drużyny zagrały w Gorlicach z Glinikiem. Drużyna rocznika 2001 zremisowała 2:2 /bramki strzelili: R. Niedziałkowski i R. Mastaj/. W pierwszej połowie z 4 świetnych sytuacji bramkowych w 9 minucie Rafał Niedziałkowski  strzela na 1:0. Po przerwie w 36 min. po błędzie naszych obrońców Glinik wyrównuje stan meczu, W 39 minucie po ładnej akcji R. Mastaj strzela na 2:1. W kolejnych 7-8 minutach mamy 2 znakomite okazje, ale słupki ratują drużynę z Gorlic. W 56 minucie po błędzie M. Nostka rywal wyrównuje. W 59 minucie mamy ostatnią dobrą okazję ale R. Niedziałkowski jej nie wykorzystuje.

W meczu rocznika 2002 wygrywamy po dobrej grze 4:0. Mimo osłabionego składu brak H. Bracika, P. Stasiaka, J. Bugały czy J. Michnowicza wygrywamy pewnie i co najważniejsze grając szybko, wymieniając dużo podań. Brakło tak jak w meczu starszego rocznika skuteczności, bo okazji do strzelenia bramek nie brakowało.  W pierwszej Polowie bramki strzelili Wanat Hubert, Madejczyk Michał, a w drugiej Sułkowski Gracjan i Wójcik Grzegorz.

Serdecznie dziękujemy rodzicom za zorganizowanie transportu a trenerowi Glinika Łukaszowi Brzeziańskiemu za przygotowanie boiska i bardzo dobre sędziowanie.

W środę rocznik 2002 zagra w Krośnie z Karpatami, a w sobotę oba roczniki zagrają rewanż w Jaśle z Glinikiem.

Leave a Reply