apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

PRZEGRANY SPARING MŁODZIKÓW MŁODSZYCH W ROPCZYCACH

W RAMACH PRZYGOTOWAŃ DO ROZGRYWEK W PODKARPACKIEJ LIDZE MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (ROCZNIK 2005) AKADEMIA PIŁKARSKA ROZEGRAŁA MECZ KONTROLNY Z RÓWIEŚNIKAMI Z SOCCERA ROPCZYCE, SPOTKANIE ODBYŁO SIĘ WE WTOREK 09.08.2016 ROKU.

SOCCER ROPCZYCE – AP 2005 JASŁO 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)
SKŁAD AP 2005 JASŁO: D. Bartuś, K. Hendzel, D. Rosół, Wiktor Kotulak, J. Setlak, D. Czajka, K. Wojtunik, Wojciech Kotulak, P. Leśniak, Sz. Antas, A. Opałka

 W SPOTKANIU, W KTÓRYM ROZEGRANO TRZY CZĘŚCI PO 20 MINUT, OD POCZĄTKU LEKKĄ PRZEWAGĘ POSIADAŁA DRUŻYNA AP JASŁO. NASI ZAWODNICY LEPIEJ ROZGRYWALI PIŁKĘ, CZĘŚCIEJ GOŚCILI TAKŻE POD BRAMKĄ PRZECIWNIKA. STWORZYLIŚMY SOBIE W TYM SPOTKANIU KILKA BARDZO DOBRYCH SYTUACJI STRZELECKICH, JEDNAK SKUTECZNOŚĆ TO JEST ELEMENT, NAD KTÓRYM NA NAJBLIŻSZYCH TRENINGACH MUSIMY MOCNIEJ POPRACOWAĆ. SZCZEGÓLNIE DRUGA CZĘŚĆ SPOTKANIA TO DUŻA PRZEWAGA NASZYCH CHŁOPCÓW, JEDNAK NAWET ODDAJĄC STRZAŁ Z TRZECH METRÓW NIE POTRAFILIŚMY ZDOBYĆ BRAMKI. W OSTATNIEJ CZĘŚCI SPOTKANIA GOSPODARZE Z ROPCZYC WYPROWADZILI DWIE KONTRY, KTÓRE ZAMIENILI NA BRAMKI I TYM SAMYM MUSIELIŚMY SCHODZIĆ Z BOISKA JAKO DRUŻYNA POKONANA. MECZ W ROPCZYCACH BYŁ KOLEJNYM ETAPEM PRZYGOTOWAŃ DO SEZONU LIGOWEGO 2016/2017, KTÓRY ROZPOCZNIEMY MECZEM Z ZIOMKAMI RZESZÓW 24 SIERPNIA.

Leave a Reply