apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Przegrana rocznika 2003 z AP Mielec

AP 2003 0 (0):(1) 3 AP Mielec

Skład AP Jasło: Wróbel, P. Przewoźnik, K. Rzońca, D. Rzońca, M. Bożek, M. Żebracki, K. Latoszek, J. Michowicz, D. Wąsowski oraz W. Wanat, E. Setlak, trener Jarosław Muzyka, kierownik drużyny Beata Wanat.

 

W meczu rozegranym na stadionie MOSiRu w Jaśle drużyna AP 2003 Jasło przegrała z AP Mielec 0:3. Wynik mówi właściwie wszystko, wygrała drużyna zdecydowanie lepsza, która z wielu sytuacji wykorzystała 3. Nasz zespół zagrał słabo i przez 60 minut oddaliśmy tylko 3 strzały z okolicy 15 metra, które mogły zagrozić bramkarzowi  gości. Już we wtorek nasz zespół udaje się do Tarnobrzega na mecz z Siarką.

Poniżej relacja z meczu kierownika drużyny Pani Beaty Wanat:

W 6 kolejce Podkarpackiej Ligi Młodzików Starszych, Akademia Piłkarska Jasło podejmowała na stadionie MOSiR w Jaśle AP Mielec. Był to mecz na szczycie, ponieważ obie drużyny zajmują czołowe lokaty w swojej grupie. Osłabiona drużyna z Jasła z powodu braku kilku zawodników, szybko straciła pierwszą bramkę. Przez pierwszą połowę meczu dominowali goście, którzy stworzyli kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki, my odpowiedzieliśmy jedynie akcją, którą celnym strzałem zakończył D. Wąsowski, jednak bramkarz Mielca nie dał się zaskoczyć. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:1. Pierwsze minuty drugiej połowy wyglądały optymistycznie, to my atakowaliśmy, jednak zabrakło skutecznego zakończenia. W ostatnich minutach Mielec potwierdził, że był drużyną lepszą i udokumentował to dwoma golami.

To nie koniec długiego piłkarskiego weekendu majowego. We wtorek wyjeżdżamy na mecz do Siarki Tarnobrzeg, liczymy na szybki powrót chorych i kontuzjowanych zawodników.

 

Leave a Reply