apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

PORAŻKI MŁODZIKÓW Z DRUŻYNAMI Z MIELCA

AP 2006 Jasło – Stal Mielec 1:4 (0:2)

Bramka: Wiktor Hendzel

Skład AP 2005 Jasło:  Igor Małecki – Igor Sendra, Jakub Goleń, Oskar Barzyk, Michał Dziadosz – Łukasz Kowalski – Gabriel Podkulski, Wiktor Hendzel, Michał Sienkowski – Patryk Żrebiec, Kacper Kiełtyka, Krystian Pawłowski. Trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Mirosław Hendzel.

AP 2005 Jasło – APPN Mielec 1:2 (0:1)

Bramka: Szymon Antas

Skład AP 2005 Jasło:  Dominik Bartuś – Przemysław Leśniak, Dominik Rosół, Kamil Zabawa, Davide Tomei – Kacper Kluz, Wiktor Kotulak – Szymon Antas, Konrad Sokołowski – Konrad Hendzel, Wiktor Pawłowski, Jakub Setlak, Jakub Kozicki, Patryk Kosiba. Trener Damian Kardaś, kierownik drużyny Leszek Setlak.

W piękne sobotnie przedpołudnie drużyny młodzików naszej Akademii zmierzyły się z zespołami z Mielca. Młodzicy młodsi zagrali przeciwko Stali Mielec w meczu, w którym ulegli rywalom 1:4, wynik nijak się ma do poziomu jaki prezentują oba zespoły, na pewno nasi chłopcy nie zasłużyli na tak wysoką przegraną, jednak kardynalne błędy w obronie spowodowały tak wysokie zwycięstwo gości. Początek spotkania nie zapowiadał tak wysokiej porażki gdyż to nasz zespół miał przewagę i już w pierwszych kilku minutach mieliśmy dwie stuprocentowe sytuacje, których nie wykorzystali nasi zawodnicy, później niestety trzy stracone bramki po błędach naszego bramkarza i obrońców zupełnie odebrały ochotę do gry naszej drużynie. W drugim spotkaniu młodzicy starsi grali przeciwko APPN Mielec, niestety nasi chłopcy nie weszli dobrze w mecz, po prostu przespaliśmy pierwszą połowę meczu, nie stwarzając sobie sytuacji bramkowych a jeszcze żeby tego było mało pod koniec pierwszej części tracimy bramkę. Po przerwie wychodzi jednak zupełnie inna drużyna gospodarzy, jesteśmy przede wszystkim bardziej agresywni w naszej grze i już na początku tej części Szymon Antas wyrównuje stan meczu. Nasz zespół idzie za ciosem jednak nie potrafi wykorzystać swojej przewagi, niestety na 10 minut przed końcem tracimy bramkę po rzucie rożnym i to przeciwnik wywozi 3 punkty z Jasła.

Już za tydzień nasze zespoły będą miały okazję do rehabilitacji w meczach wyjazdowych, AP 2005 jedzie na mecz z Polonią Przemyśl a AP 2006 zagra z AP Stalowa Wola.

Leave a Reply