apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

PORAŻKA NA KONIEC RUNDY JESIENNEJ ROCZNIKA 2004

AP 2004 Jasło – SMS Resovia Rzeszów 2:5 (1:2)
Bramki dla AP 2004 zdobył: Marcel Płocica – 2
Skład AP 2004 Jasło: Michał Sokołowski, Dawid Domasławski, Jakub Wojnar, Mateusz Budziak, Kacper Cyrulik, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Mikołaj Zabadała, Przemysław Filipak oraz Wiktor Wanat, Wojciech Bal, Adrian Więcek, Patryk Jurkowski, Szymon Tusiński, Paweł Berkowicz. Trener: Julian Jachym, Kierownik drużyny: Sebastian Filipak.

W środę 26.10.2016 nasza drużyna rocznika 2004 rozegrała u siebie ostatni mecz rundy jesiennej Ligi Podkarpackiej Młodzika Starszego z zespołem Resovii Rzeszów. Już w drugiej minucie po bardzo ładnej i szybkiej akcji rzeszowian tracimy gola. W tym dniu gra nie układa nam się tak jak byśmy sobie tego życzyli. Nasi koledzy są od nas szybsi, lepsi technicznie i bardziej zdeterminowani. Tuż przed końcem pierwszej połowy rywale podwyższają wynik meczu. Nasza drużyna jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę po błędzie obrońcy z Rzeszowa zmniejsza straty w tym meczu a na listę strzelców wpisał się Marcel Płocica. Drugą połowę zaczynamy w identyczny sposób jak pierwszą. Już w drugiej minucie tracimy trzeciego gola. Kilka minut później przeciwnik po szybkiej akcji znowu podwyższa wynik w tym meczu. My w drugiej połowie odpowiedzieliśmy tylko jednym trafieniem, ponownie autorstwa Marcela Płocicy po bardzo ładnym dośrodkowaniu Adriana Więcka. Ostatnie słowo w tym meczu należało jednak do gości którzy na kilka minut przed końcem meczu strzelają piątego gola i ustalają wynik w tym spotkaniu. Koledzy z Rzeszowa odnieśli w pełni zasłużone zwycięstwo.

Po zakończeniu rundy jesiennej nasza drużyna zajęła czwarte miejsce w tabeli, ustępując jedynie kolegom z Beniaminka Krosno, Stali i Resovii Rzeszów. Czwarta pozycja w stawce dziesięciu drużyn to niezły wynik, lecz na pewno stać nas na dużo więcej. W kilku spotkaniach po naszych prostych błędach i słabej skuteczności traciliśmy punkty, których niestety brakło w końcowej tabeli. Najlepszy mecz jaki rozegraliśmy to mecz z kolegami z Beniaminka a najsłabszy to ten ostatni z Resovią. Zimowe przygotowanie do sezonu będziemy prowadzić na obiektach jasielskich orlików i hal sportowych. Zagramy kilka turniejów halowych oraz sparingów. Miejmy nadzieję że okres przygotowawczy do rundy wiosennej przepracujemy dobrze i efekty tego zobaczymy już na wiosnę 2017 roku. Niemniej jednak musimy podejść do treningów w pełni zaangażowani i przy lepszej frekwencji niż w rundzie jesiennej.

Po raz kolejny dziękujemy rodzicom za doping dla naszej drużyny.

Leave a Reply