apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

PORAŻKA AP 2005 W KORCZYNIE

UKS Beniaminek II Krosno – AP 2005 Jasło 2:0 (2:0)
Skład AP 2005: D. Bartuś – D. Tomei, D. Czajka, Wiktor Kotulak, D. Rosół – K. Wojtunik, K. Kluz, Sz. Antas – Wojciech Kotulak oraz K. Hendzel, K. Dzik, P. Leśniak, J. Setlak, Trener: Damian Kardaś, Kierownik drużyny: Leszek Setlak

W ostatnią sobotę w ramach Podkarpackiej Ligi młodzików młodszych AP 2005 zmierzyło się w Korczynie z aktualnym liderem UKS Beniaminek II Krosno. Początek spotkania wyrównany z obu stron, walka głownie toczyła się w środkowej strefie boiska. Po 10 minutach równej gry gospodarze przejmują inicjatywę i coraz częściej zaczynają zagrażać bramce Dominika Bartusia. W ciągu 4 minut tracimy dwie bramki po ewidentnych błędach naszych obrońców i bramkarza. Do końca pierwszej połowy to gospodarze dyktują warunki gry kilkakrotnie zagrażając naszej bramce. Druga połowa również przebiega pod dyktando gospodarzy jednak AP dużo lepiej się broni próbując wyprowadzać od czasu do czasu kontrataki. W tym okresie najlepsze sytuację zmarnowali Kacper Kluz, który po zagraniu od Wojciecha Kotulaka uderzył niecelnie z ok. 15 metrów, a następnie Wojtek Kotulak po dośrodkowaniu z rzutu rożnego przez Szymona Antasa uderzył głową z kilku metrów jednak także chybił. Pomimo porażki druga połowa napawa optymizmem przede wszystkim podjęliśmy walkę starając się dotrzymać kroku wymagającemu rywalowi.

Za tydzień w sobotę zapraszamy na mecz derbowy z UKS Szóstką Jasło, w którym będziemy gospodarzem, początek spotkania o godzinie 13. Naszych kibiców prosimy o gorący doping!!!

Leave a Reply