apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

PIERWSZA WYGRANA W RUNDZIE REWANŻOWEJ ROCZNIKA 2004

Ziomki Rzeszów   –  AP Jasło  0:2  (0:1)

Bramki:   Dawid Domasławski, Wiktor Potera

Skład AP 2004 Jasło:  Wiktor Wanat , Dawid Domasławski , Szymon Tusiński , Jakub Wojnar, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Mikołaj Zabadała , Przemysław Filipak, Paweł Berkowicz, oraz Michał Sokołowski , Kacper Cyrulik ,Wojciech Bal, Sebastian Ratuszniak , Jakub Sieńkowski , Patryk Jurkowski , Adrian Więcek , Jakub Pietrzak , Mateusz Budziak. Trener Julian Jachym, kierownik drużyny Sebastian Filipak.

W sobotę 08.04.2017 udaliśmy się do Rzeszowa na pierwszy mecz rundy rewanżowej Ligii Podkarpackiej młodzika starszego z drużyną Ziomków. Od samego początku mecz toczył się pod nasze dyktando i już w 8 minucie meczu po dośrodkowaniu Przemka Filipaka z rzutu rożnego piłkę do bramki skierował Dawid Domasławski. Wydawało nam się że kolejne bramki będą kwestią czasu, tak się jednak nie stało. Do końca pierwszej połowy mimo naszej przewagi nie potrafiliśmy strzelić kolejnych bramek. Mieliśmy wiele dogodnych sytuacji ale tradycyjnie nasza skuteczność nie była najlepsza. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie. Nasza drużyna cały czas atakowała ale nie przynosiło to efektu w postaci strzelenia bramki. Dopiero w 48 minucie po indywidualnej akcji strzałem z dystansu bramkę zdobył Wiktor Potera. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

W sobotnim meczu trener mógł skorzystać ze wszystkich zawodników, oby na treningach było podobnie.  Pamiętajmy że tylko ciężką i rzetelną pracą na treningach możemy osiągnąć sukces.   

Następny mecz tej rundy gramy już po świętach 18 kwietnia z drużyną Beniaminka Krosno.

Leave a Reply