apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Najbliższe turnieje drużyn A P Jasło

Drużyna rocznika 2004 w najbliższą środę 22.01.2014r. udaje się do Pilzna na turniej o Puchar Burmistrza Pilzna. Nasza drużyna zagra kolejno z Rzemieślnikiem Pilzno, Brzostowianką Brzostek, Igloopolem Dębica, Wisłoką Dębica i Chemikiem Pustków. Zbiórka zawodników o godzinie 8:00 /stadion Czarnych/ 

Drużyna rocznika 2002 zagra 25.01.2014r. w turnieju w Jaśle. Zagramy w grupie A kolejno z Igloopolem Dębica, UKS 6 Jasło I, Galicją Nowy Sącz i  Liwoczem Brzyska. W grupie B zagrają – UKS 6 Jasło II, OKS Sobniów, Karpaty Krosno, Drustav Svidnik, Sandecja Nowy Sącz. Zbiórka zawodników o godzinie  8:30 – hala I Gimnazjum w Jaśle.

 

Najstarsi nasi zawodnicy /rocznik 2001/ udają się 25.01.2014r. na turniej do Krosna. Zagramy tam w turnieju o Puchar Prezesa Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Krośnie. W turnieju zagramy w jednej grupie z Reprezentacją Okręgu Presov /Słowacja/, Karpatami Krosno i Brzozovią Brzozów. W drugiej o wiele słabszej zagrają UKS 6 Jasło, Ekoball Sanok, Partyzant Targowiska i Koniczynka Krosno. Wyjazd  o godzinie 8:10 /stadion Czarnych/.

Naszym drużynom życzymy udanych występów.

Leave a Reply