apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

NA SPORTOWO Z AKADEMIĄ PIŁKARSKĄ JASŁO – TURNIEJ ROCZNIKA 2012

W niedzielę 04.11.2018 roku rozegrano pierwszy turniej halowy organizowany przez Akademię Piłkarską Jasło i Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe. Patronat nad turniejem objął Burmistrz Miasta Jasła Pan Ryszard Pabian i Podkarpacki Urząd Marszałkowski. Na Hali MOSiR Jasło rywalizowały dzieci z rocznika 2012 i młodsze. W turnieju każda drużyna rozegrała 7 spotkań. Nie prowadziliśmy żadnej klasyfikacji, nikt nie liczył punktów i bramek bo najważniejsza była dobra zabawa i uśmiechy na twarzach najmłodszych adeptów futbolu gdy na zakończenie każdy uczestnik turnieju otrzymał z rąk Pana Burmistrza złoty medal. Naszym celem w tym turnieju było propagowanie piłki nożnej wśród najmłodszych i zachęcenie do jeszcze większego wysiłku na treningach, aby nasi zawodnicy podnosili swoje umiejętności i sprawność fizyczną. Przeprowadzony turniej piłki nożnej był współfinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego w ramach realizowanego zadania pn. „Żegnaj lato …. witaj szkoło – na sportowo z Akademią Piłkarską Jasło”.

Barwy AP Jasło w turnieju reprezentowali: Martyna Okarma, Kinga Mamroł, Tomasz Ochałek, Adam Kwilosz, Szymon Sztaba, Konrad Szafarz, Mikołaj Szura, Mikołaj Faber, Wiktor Ciekielski, Gabriel Ochwat, Michał Jachimek, Kacper Sikorski, Michał Machowski, Kamil Mamrot, Oliwier Walczyk, Wiktor Zajdel, Igor Kołodziej, Miłosz Kosiba, Tomasz Wąsik, Jan Wilisowski, Wiktor Wietecha. Trenerzy Mateusz Leśniak i Maciej Ochałek.

Dziękujemy rodzicom z pomoc w zorganizowaniu turnieju, gorący doping i przygotowanie pysznego poczęstunku dla wszystkich uczestników!!!

Już dzisiaj zapraszamy za dwa tygodnie na kolejne turnieje w ramach akcji „Na sportowo z Akademią Piłkarską”, w sobotę 17.11.2018 na Hali MOSiR rywalizować będą zawodnicy z rocznika 2011, dzień później na Hali SP 2 zagrają drużyny z rocznika 2009. Zapraszamy serdecznie sympatyków piłki nożnej i gwarantujemy wielkie emocje!!!.

Leave a Reply