apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

MŁODZIKI NA REMIS

Siarka Tarnobrzeg – AP 2005 Jasło 0:0

Skład AP 2005 Jasło: Dominik Bartuś – Przemysław Leśniak, Wiktor Kotulak, Jakub Kozicki, Davide Tomei – Kacper Kluz, Dominik Rosół – Wiktor Pawłowski, Konrad Sokołowski – Jakub Setlak, Patryk Kosiba. Trener Damian Kardaś, kierownik drużyny Leszek Setlak.

 

Beniaminek Krosno – AP 2006 Jasło 1:1 (1:1)

Bramka: Michał Sieńkowski

Skład AP 2006 Jasło: Oskar Barzyk – Igor Sendra, Michał Dziadosz, Jakub Goleń – Łukasz Kowalski, Wiktor Hendzel, Michał Sieńkowski, Gabriel Podkulski, Patryk Żrebiec – Krystian Pawłowski, Dawid Utylski, Kacper Kiełtyka. Trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Małgorzata Hendzel.

W sobotę swój mecz rozegrali chłopcy z rocznika 2005, którzy z ciężkiego terenu wywieźli cenny punkt. Mecz w Tarnobrzegu od początku był bardzo zacięty, obydwa zespoły zostawiły sporo zdrowia na boisku, jednak sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo przez co nie oglądalismy goli w tym spotkaniu. Młodzicy młodsi swoje spotkanie rozegrali dopiero we wtorek gdzie w Korczynie spotkali się z bardzo wymagającym przeciwnikiem jakim jest Beniaminek Krosno. Jednak nasza drużyna, która w ostatnich meczach wyraźnie wykazuje wzrost formy wywozi cenny punkt co jest dużym sukcesem dla naszych chłopców (graliśmy w tym meczu bez kilku zawodników, których z różnych przyczyn zabrakło w składzie). Jedynego gola w tym spotkaniu w końcówce pierwszej połowy zdobył Michał Sieńkowski.

Już w najbliższy weekend nasze drużyny zagrają na własnym stadionie, rocznik 2005 podejmuje Orzełek Przeworsk, natomiast chłopcy z rocznika 2006 zmierzą się ze Stalą Rzeszów.

Leave a Reply