apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

MŁODZICY STARSI WYGRYWAJĄ DWA PIERWSZE SPARINGI

PODOPIECZNI TRENERA JULIANA JACHYMA W SOBOTĘ 06.08.2016 ROKU POKONALI KOLEJNO RÓWIEŚNIKÓW Z UNII TARNÓW A NASTĘPNIE NIE DALI SZANS MŁODSZYM O ROK KOLEGOM Z AP JASŁO.

AP JASŁO – UNIA TARNÓW 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
AP 2004 JASŁO WYSTĄPIŁ W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE: Wiktor Wanat, Michał Sokołowski, Szymon Tusiński, Marcel Płocica, Mikołaj Zabadała, Adrian Więcek, Jakub Wojnar, Przemysław Filipak, Sebastian Ratuszniak, Mateusz Budziak, Wojciech Bal, Wiktor Potera, Kacper Cyrulik, Jakub Sieńkowski, Norbert Kociuba

MECZ ROZGRYWANY BYŁ SYSTEMEM 3×20 MINUT. PIERWSZA TERCJA Z LEKKĄ PRZEWAGĄ GOŚCI Z TARNOWA, KTÓRZY PO BARDZO SKŁADNEJ AKCJI WYSZLI W TYM MECZU NA PROWADZENIE. KOLEJNE CZĘŚCI SPOTKANIA TO JUŻ ZDECYDOWANIE LEPSZA GRA GOSPODARZY, KTÓRZY PRZEDE WSZYSTKIM GRALI WYŻSZYM PRESSINGIEM PRZEZ CO ZMUSZALI DO BŁĘDÓW ZAWODNIKÓW UNII. OBYDWIE BRAMKI DLA NASZEGO ZESPOŁU ZDOBYŁ PRZEMYSŁAW FILIPAK, W SZCZEGÓLNOŚCI PIERWSZA BYŁA PRZEDNIEJ URODY GDZIE PO STRZALE Z OK. 20 METRÓW PIŁKA WPADŁA W PRAWY GÓRNY RÓG BRAMKI GOŚCI. W MECZU TYM NA ŁAWCE TRENERSKIEJ ZADEBIUTOWAŁ JULIAN JACHYM, KTÓRY PO 5 MIESIĄCACH WRÓCIŁ DO AKADEMII.

AP 2004 JASŁO – AP 2005 JASŁO 8:0 (0:0, 4:0, 4:0)
AP 2005 JASŁO WYSTĄPIŁ W NASTĘPUJĄCYM SKŁADZIE: K. Hendzel, D. Czajka, Wiktor Kotulak, J. Setlak, D. Rosół, A. Opałka, Wojciech Kotulak, K. Wojtunik, P. Leśniak, K. Dzik

POMIMO TEGO ŻE W SOBOTNIE POPOŁUDNIE BYŁ TO DRUGI SPARING ROZEGRANY PRZEZ ZAWODNIKÓW Z ROCZNIKA 2004 TO NIE DALI ONI ŻADNYCH SZANS MŁODSZYM KOLEGOM OGRYWAJĄC ICH BARDZO WYSOKO. JEDYNIE PIERWSZA CZĘŚĆ, GRANO W TYM MECZU RÓWNIEŻ SYSTEMEM 3×20 MINUT, CHŁOPCY Z ROCZNIKA 2005 DOTRZYMYWALI KROKU PRZECIWNIKOM I STARALI SIĘ WALCZYĆ JAK RÓWNY Z RÓWNYM. W POZOSTAŁYCH ODSŁONACH WYŻSZOŚĆ MŁODZIKÓW STARSZYCH NIE PODLEGAŁA DYSKUSJI O CZYM ŚWIADCZY WYNIK SPOTKANIA. NALEŻY JEDNAK ZAUWAŻYĆ, ŻE DLA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH BYŁ TO DOPIERO DRUGI SPRAWDZIAN, PO TURNIEJU W TYCZYNIE, GDZIE PRZYSZŁO SIĘ IM MIERZYĆ Z PRZECIWNIKIEM W 9 OSOBOWYM SKŁADZIE I NA DUŻYM BOISKU.

Leave a Reply