apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

MŁODZICY NA REMIS

AP 2006 Jasło – Beniaminek Krosno 3:3 (0:2)

Bramka: Michał Sieńkowski, Gabriel Podkulski, Oskar Barzyk

Skład AP 2005 Jasło: Oskar Barzyk – Igor Sendra, Jakub Goleń, Mikołaj Chmiel, Michał Dziadosz – Szymon Dąbrowski – Łukasz Kowalski, Wiktor Hendzel, Michał Sieńkowski – Igor Małecki,  Patryk Żrebiec, Dawid Utylski, Gabriel Podkulski. Trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Mirosław Hendzel.

 

AP 2005 Jasło – Siarka Tarnobrzeg 0:0

Skład AP 2005 Jasło: Dominik Bartuś – Przemysław Leśniak, Dominik Rosół, Kamil Zabawa, Davide Tomei – Kacper Kluz, Wiktor Kotulak – Szymon Antas, Konrad Sokołowski – Konrad Hendzel, Jakub Setlak, Jakub Kozicki, Patryk Kosiba. Trener Damian Kardaś, kierownik drużyny Leszek Setlak.

W sobotę 28.04.2018 roku drużyny młodzików młodszych i młodzików starszych rozegrały na własnym stadionie mecze ligowe odpowiednio z Beniaminkiem Krosno i Siarką Tarnobrzeg. Podopieczni Roberta Podkulskiego rozegrali bardzo emocjonujący i do końca trzymający w napięciu pojedynek z rówieśnikami z Krosna. Do przerwy po dwóch prostych błędach naszej defensywy goście prowadzą dwoma bramkami. Jednak nasz zespół się nie poddaje i na początku drugiej połowy za sprawą Michała Sieńkowskiego zdobywamy bramkę kontaktową. Niestety zespół Beniaminka znów zwiększa przewagę do dwóch bramek po błędzie naszego bramkarza. Kiedy wydawało się, że Krośnianie zgarną komplet punktów nasi chłopcy przypuścili zdecydowany atak i za sprawą Gabriela Podkulskiego oraz Oskara Barzyka (strzał za połowy boiska, który przelobował bramkarza gości) udaje się naszej drużynie doprowadzić do wyrównania. W spotkaniu młodzików starszych drużyna AP Jasło pomimo przewagi szczególnie w drugiej połowie nie zdołała pokonać bramkarza zespołu Siarki Tarnobrzeg, która umiejętnie się broniła przez całe spotkanie. Naszym napastnikom w tym spotkaniu zabrakło albo umiejętności albo szczęścia pod bramką przeciwnika, co zdecydowało podziale punktów w tym spotkaniu.

Już we wtorek 1 maja zespół z rocznika 2006 wyjeżdża na mecz ze Stalą Rzeszów, natomiast chłopcy z rocznika 2005 zagrają w Przeworsku z Orzełkiem.

Leave a Reply