apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Mikołajkowy Turniej Halowy w Sieniawie.

W dniu 13.12.2015 drużyna AP Jasło rocznik 2008 pojechała do Sieniawy na „Halowy Turniej Mikołajkowy” organizowany przez Akademię Piłkarską Aktiv Pro Rymanów.

Relacja kierownika drużyny Pani Beaty Kotulak.

Turniej bez miejsc, graliśmy systemem każdy z każdym. Nasi zawodnicy pokazali się z dobrej strony i rozegrali pięć wyrównanych meczy, każdy po 14 minut. Pierwszy mecz z drużyną gospodarzy Aktiv Pro I, remisujemy 2:2, bramki Kacper Nachman. Drugie spotkanie z Mosir Brzozów zakończyło się porażką 2:3 (M.Setlak, W.Buba). Kolejny mecz to remis 2:2 z AP Sanok, bramki strzelili W.Buba i K.Nachman. W kolejnym spotkaniu przeciwnikiem naszej drużyny była druga drużyna gospodarzy Aktiv Pro II. Mecz wygrywamy 6:0 (M.Setlak 3, K.Nachmann, M.Budziak, K.Rak). W ostatnim spotkaniu naszym przeciwnikiem było GSP Bukowsko. Mecz zacięty i wyrównany, który kończy się wynikiem 2:2 (M.Setlak, W.Buba).

Organizatorzy ufundowali czapki Mikołaja dla każdego zawodnika i upominki. Dziękujemy rodzicom za kibicowanie całej drużynie i transport na turniej.

Skład AP Jasło: Karolinka Rak, Kacper Nachmann, Mateusz Setlak, Wiktor Buba, Maksymilian Budziak, Filip Wojtunik, Piotr Morajda, Szymon Kotulak oraz trener Dariusz Bernacki.

Leave a Reply