apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

KOMPLET PUNKTÓW MŁODZIKÓW

AP 2006 Jasło – AP Sanok 2:1 (0:1)

Bramka: Wiktor Hendzel, Michał Dziadosz

Skład AP 2006 Jasło: Oskar Barzyk – Igor Sendra, Szymon Dąbrowski,  Michał Dziadosz – Jakub Goleń – Łukasz Kowalski, Wiktor Hendzel, Michał Sieńkowski, Gabriel Podkulski – Patryk Żrebiec, Mikołaj Chmiel, Krystian Pawłowski. Trener Robert Podkulski, kierownik drużyny Mirosław Hendzel.

 

AP 2005 Jasło – MKS Pogoń – Sokół Lubaczów 2:0 (0:0)

Bramka: Kacper Kluz, Szymon Antas

Skład AP 2005 Jasło: Dominik Bartuś – Przemysław Leśniak, Dominik Rosół, Kamil Zabawa, Davide Tomei – Kacper Kluz, Wiktor Kotulak – Szymon Antas, Konrad Sokołowski – Konrad Hendzel, Jakub Setlak, Jakub Kozicki, Patryk Kosiba, Wiktor Pawłowski. Trener Damian Kardaś, kierownik drużyny Leszek Setlak.

W dzisiejsze przedpołudnie młodzicy młodsi i starsi rozegrali swoje mecze w ramach rozgrywek Podkarpackiej Ligii Młodzików. Podopieczni Roberta Podkulskiego zmierzyli się z drużyną AP Sanok. Był to bardzo ważny mecz dla obydwu zespołów, które walczą o utrzymanie w grupie mistrzowskiej. Nasza drużyna nie weszła dobrze w mecz co szczególnie było widoczne w pierwszej części a na domiar złego stracona bramka w początkowej fazie meczu wyraźnie podcięła skrzydła naszym chłopcom. Dopiero w drugiej odsłonie AP 2006 pokazało swoje prawdziwe oblicze bo po szybkim wyrównaniu, po ładnej indywidualnej akcji Michała Sieńkowskiego, Wiktor Hendzel z bliska wpakował piłkę do bramki dając remis. Po tym golu nasi chłopcy absolutnie zdominowali przeciwnika stwarzając sobie co rusz dogodne sytuacje na zdobycie bramki. Jednak dopiero Michał Dziadosz w końcowej fazie spotkania zdecydował się na strzał z około 20 metrów i wyprowadził swój zespół na prowadzenie, którego nasi chłopcy nie oddali do końca. W meczu drużyn rocznika 2005, AP Jasło zmierzyło się z outsiderem swojej grupy. Pierwsza połowa bardzo słaba w wykonaniu obydwu zespołów a z boiska wiało totalną nudą. Początek drugiej połowy także nie zapowiadał poprawy gry naszych chłopców, dopiero w ostatnim kwadransie nasz zespół absolutnie zdominował przeciwnika strzelając dwie bramki, szczególnie ładna była ta w wykonaniu Kacpra Kluza, który z około 15 metrów trafił w okienko bramki gości.

Już w najbliższy weekend nasze drużyny wyjeżdżają na mecze ligowe do Mielca.

Leave a Reply