apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Kolejny Piknik z AP Jasło za nami

20 czerwca 2015r. na obiektach MOSiR w Jaśle odbył się III Piknik z AP Jasło. Zabawa trwała blisko 5 godzin. Rozegrano mecze dzieci, dorosłych oraz mecz dorośli/mamy/- dzieci. Przeprowadziliśmy emocjonujący konkurs Turbokozaka. Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz dyplomy, a najlepsi statuetki. Po emocjach sportowych w dobrej atmosferze wszyscy zjedliśmy wyroby z grilla przygotowane przez Pana Grzegorza Wanata, oraz lody od Pana Pawła Zabadały. Pożegnaliśmy również nasz najstarszy rocznik 2002, który przechodzi do klubu Czarni 1910 Jasło. Chłopcy otrzymali pamiątkowe zdjęcia i życzenia od pozostałych zawodników i rodziców. 
Podsumowując, kolejny Piknik spełnił swoją rolę, tzn. dostarczył emocje i radość podczas połączonej zabawy rodziców i dzieci.

Dziękujemy wszystkim którzy pomogli w organizacji zabawy, szczególnie mamom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, oraz Panu Dariuszowi Rzońcy za przygotowanie nagłośnienia.

Sponsorami Pikniku byli: Guardi-Oba, Firma Handlowa Domicela, Zakład Masarski Dobrucowa, Jasielskie Stowarzyszenie Sportowe, Pan Ryszard Bożek.

Leave a Reply