KOLEJNY MECZ BEZ PORAŻKI ROCZNIKA 2004
Polonia Przemyśl – AP 2004 Jasło 2:2 (0:1)
Bramki dla AP 2004 zdobyli: Wojciech Bal, samobójcza
Skład AP 2004 Jasło: Michał Sokołowski, Dawid Domasławski, Szymon Tusiński, Jakub Wojnar, Mateusz Budziak, Wiktor Potera, Marcel Płocica, Mikołaj Zabadała, Przemysław Filipak oraz Wiktor Wanat, Patryk Jurkowski, Kacper Cyrulik, Jakub Sieńkowski, Wojciech Bal, Adrian Więcek. Trener: Julian Jachym, Kierownik drużyny: Sebastian Filipak.
W pierwszą niedziele października udaliśmy się do Przemyśla na kolejny mecz Ligi Podkarpackiej Młodzika Starszego. Naszym rywalem była tamtejsza drużyna Polonii. Od początku pierwszej połowy to nasza ekipa prowadziła grę a cofnięty rywal szukał okazji do wyprowadzenia kontr. Mimo tego, że to my byliśmy częściej przy piłce, nie stworzyliśmy sobie wielu sytuacji strzeleckich. W ciągu całej pierwszej połowy mamy trzy sytuacje bramkowe. W pierwszej Kuba Wojnar przejął piłkę w środku pola, podciągnął kilka metrów i oddał niezły strzał w środek bramki, dobrze ustawiony bramkarz nie miał problemu z obroną tego strzału. Drugą sytuację miał Przemek Filipak, który otrzymał dokładne dalekie podanie od naszego bramkarza Michała. Przemek uderzył mocno lewą nogą po długim słupku lecz minimalnie niecelnie. Trzecią najlepszą okazję miał Wojtek Bal, który w sytuacji sam na sam nie pomylił się i pewnym strzałem w 28 min. zdobywa pierwszą bramkę. Po zmianie stron to nasi rywale szybko wychodzą na prowadzenie w tym meczu. W ciągu czterech minut wyprowadzają dwa kontrataki, które kończą się zdobyciem goli. W dalszej części spotkania pomimo słabszej gry stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji do zdobycia bramki wyrównującej, lecz brakuje nam trochę szczęścia. Na dwie minuty przed końcem meczu z pomocą przychodzi nam bramkarz gospodarzy, który w „dziwny sposób” po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Kacpra Cyrulika umieszcza piłkę w swojej bramce. Mecz kończy się remisem 2 do 2.
Dziękujemy rodzicom za bardzo liczny przyjazd i doping naszej drużynie!!!
W tym meczu z powodu kontuzji nie zagrał nasz zawodnik Paweł Berkowicz. Naszemu koledze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia i na boisko.
Już w sobotę gramy kolejny mecz Ligi Podkarpackiej. Do Jasła przyjeżdża drużyna Ekoballu Sanok., początek spotkania o godzinie 11:00. Zapraszamy wszystkich do przyjścia na mecz i dopingowania naszej drużynie.