apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Kolejny dobry występ drużyn U-13 i U-12

W ten weekend drużyny U-13 i U-12 Akademii zmierzyły się po raz kolejny ze swoimi przeciwnikami w lidze. Była to już 4. kolejka, a nasi chłopcy pojechali do Krosna, gdzie czekały już na nich zespoły Karpat. Pierwszy mecz rozegrał rocznik 2005 trenowany przez Damiana Kardasia. Zarówno nasi chłopcy jak i drużyna z Krosna walczyli do samego końca, a mecz przez niemal cały czas był bardzo zacięty. Do przerwy nikomu nie udało się wpakować piłki do siatki, tej sztuki w drugiej połowie dokonał dopiero Konrad Sokołowski, który wraz z Przemkiem Leśniakiem wyprowadził bardzo ładną akcję, uwieńczoną jeszcze piękniejszym strzałem. Niestety, w 55 minucie gospodarzom udało się wyrównać po błędzie naszej linii obrony i mecz ostatecznie zakończył się remisem. 

Zawód po zdobyciu tylko 1 punktu osłodził jednak zespół rocznika 2006 trenowany przez Roberta Podkulskiego. Chłopcy od samego początku zdominowali plac gry i rozbili przeciwników aż 5 do 0. Bramki zdobyli: Igor Sendra, Wiktor Hendzel, Łukasz Kowalski i Michał Sieńkowski x2.

Tą kolejkę z pewnością można zaliczyć do udanych, szczególnie dla rocznika 2006. Gratulujemy wszystkim chłopcom waleczności i talentu i ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejne spotkanie. Tym razem nasi zawodnicy zmierzą się na własnym boisku z zespołem UKS-u 6 Jasło w derbach miasta. Życzymy im powodzenia. 

Leave a Reply