apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO W SPARINGU ROCZNIKA 2004

Kolejne zwycięstwo w meczu sparingowym zanotowała drużyna młodzików starszych rocznik 2004, podopieczni Juliana Jachyma tym razem pokonali Znicza Pruszków.

AP 2004 JASŁO – ZNICZ PRUSZKÓW 3:2
Bramki dla AP zdobyli: Kacper Cyrulik, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak
Skład AP 2004 Jasło: Wiktor Wanat, Michał Sokołowski, Szymon Tusiński, Adrian Więcek, Dawid Domasławski, Mikołaj Zabadała, Mariusz Dybaś, Sebastian Ratuszniak, Mateusz Budziak, Wojciech Bal, Wiktor Potera, Kacper Cyrulik, Jakub Sieńkowski, Patryk Jurkowski, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak

Na zakończenie obozu dochodzeniowego w piątek 12.08.2016 r. rocznik 2004 w swoim kolejnym meczu kontrolnym, wygrał w Jaśle z będącą na obozie w Dębicy drużyną Znicza Pruszków. Nasz sparingpartner jak też przypuszczaliśmy, okazał się bardzo wymagającym przeciwnikiem. Zagraliśmy w tym spotkaniu 4 części po 20 minut. Wszyscy zawodnicy otrzymali możliwość zagrania w tym meczu i każdy z nich zaprezentował solidy poziom gry. Wypracowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji lecz skuteczność nie była jeszcze najlepsza. Przy prowadzeniu 3-0 w drużynie wkradło się zbyt wczesne rozluźnienie, efektem czego była strata dwóch bramek. Mimo wszystko gra drużyny mogła i na pewno się podobała. Cały mecz, dzięki uprzejmości pana Pawła Zabadały, został nagrany i można go oglądać na naszej stronie internetowej w zakładce VIDEO oraz na YouTube.

Drużyna AP 2004 serdecznie dziękuje Panu Dariuszowi Bernackiemu, za całotygodniową opiekę podczas zajęć na basenie oraz sędziowanie sparingu.

Leave a Reply