apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Kolejne turnieje przed nami

W ten weekend nasze drużyny zagrają w kolejnych turniejach halowych. Rocznik 2005 uda się 14.12.2013r do Dębicy na turniej organizowany przez Igloopol. Zagramy tam w jednej grupie z: Igloopol I Dębica, DAF Rzeszów, AP Stalowa Wola i Stal Rzeszów. W drugiej grupie zagrają: Igloopol II  Dêbica, LKS Pustynia, 6 Jasło, PN Mielec, Tarnovia Tarnów. Wyjazd z pod stadionu Czarnych o godzinie 7:50.

Rocznik 2004 /tym razem z trenerem Oktawianem Flisem/ uda się na mocno obsadzony turniej do Kielnarowej. Organizatorem turnieju jest Resovia Rzeszów. Zagramy w grupie z Soccer Ropczyce,  Stal Mielec, Stal Rzeszów , Resovia II, Ziomki Rzeszów. W drugiej grupie zagrają: Resovia I,  Junior Łańcut, Kolbuszowianka , DAP Dębica, BAP Boguchwała oraz  Ekoball Sanok. Zagramy tam 7 meczy, każdy po 18 minut. Wyjazd wyznaczonych zawodników o godzinie 7:50 z pod stadionu Czarnych w Jaśle.

Rocznik 2001 zagra w turnieju PEKAO CUP 2013 w Jaśle. Jest to ostatni turniej organizowany prze Akademię Piłkarską Jasło w tym roku. W turnieju zagramy w grupie razem z: UKS 6 Jasło, Galicja Nowy Sącz, OKS Sobniów i Glinik Gorlice. Drugą grupę tworzą: Orzełki Brzozów, Sandecja Nowy Sącz, BAP Boguchwała, Igloopol Dębica, FAMT Prešov. Zbiórka zawodników na hali I Gimnazjum w Jaśle /ul. Czackiego 2/ o godzinie 8:15.

Wszystkim drużyną życzymy dobrych występów i świetnej zabawy,

W niedzielę o godzinie 17:00 w sali Domu Ludowego w Wolicy odbędzie się Wigilia. Prosimy o punktualne przybycie.

Leave a Reply