KOLEJNE LIGOWE ZWYCIĘSTWO ROCZNIKA 2004

AP 2004 Jasło – Orzełki Brzozów 2:1 (0:1)
Bramki dla AP 2004 zdobyli: Wiktor Potera, Dawid Domasławski
Skład AP 2004 Jasło: Wiktor Wanat, Dawid Domasławski, Szymon Tusiński, Jakub Wojnar, Marcel Płocica, Wiktor Potera, Mikołaj Zabadała, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak oraz Michał Sokołowski, Patryk Jurkowski, Kacper Cyrulik, Jakub Sieńkowski, Sebastian Ratuszniak, Adrian Więcek, Mateusz Budziak. Trener: Julian Jachym, Kierownik drużyny: Sebastian Filipak

W IV kolejce Ligi Podkarpackiej Młodzika Starszego nasza drużyna podejmowała na własnym boisku zespół Orzełka Brzozów. Od samego początku gra nie układała nam się tak jak byśmy tego chcieli. Mogłoby się wydawać że chłopcy odczuwają zmęczenie po ciężkim środowym spotkaniu. Przez pierwsze minuty nie mogliśmy zagrać składnej akcji, wszystkie nasze próby kończyły się na środku boiska. W 7 minucie po prostym błędzie naszej obrony tracimy bramkę. Trener szybko zareagował dokonując korekty ustawienia zespołu. Gra powoli zaczęła się nam układać i z minuty na minutę przejęliśmy inicjatywę w tym meczu. Mimo kilku dobrych akcji i sytuacji bramkowych na przerwę schodzimy z nie najlepszym wynikiem. Po przerwie z wielkim animuszem ruszyliśmy do odrabiania strat, stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji: Dawid Domasławski z główki minimalnie chybił, Kuba Wojnar kilkakrotnie strzałami z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza gości. Sztuka ta udała nam się dopiero w 41 minucie. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Pawła Berkowicza w zamieszaniu podbramkowym, piłkę w siatce umieszcza Wiktor Potera. W kolejnej sytuacji po faulu na naszym zawodniku sędzia dyktuje rzut wolny, do piłki podchodzi Paweł Berkowicz i mocnym strzałem kieruje piłkę w światło bramki. Bramkarz broni strzał Pawła ale przy dobitce Dawida Domasławskiego jest już bezradny – 48 minuta i wychodzimy na prowadzenie. Do końca meczu kontrolujemy już grę i wynik nie ulega zmianie. Mimo nie najlepszej gry w początkowej fazie meczu, w II połowie w pełni się rehabilitujemy i odnosimy koleje zwycięstwo w Lidze Podkarpackiej. W niedziele 18 września jedziemy w Bieszczady na kolejny mecz ligowy. Zagramy w Ustrzykach Dolnych, początek spotkania o godzinie 11:00.

Dziękujemy rodzicom za liczny udział i głośny doping dla naszych piłkarzy oraz Justynie i Marcinowi Płocica za ufundowanie ciastek i wody do picia.