apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

IV MIEJSCE U-11 NA TURNIEJU PROFBUD ARENA CUP

Kolejny dobry występ drużyny U-11! AP Jaslo ⚽?. Podopieczni trenera Janusza Sokołowskiego wzięli udział w turnieju „Profbud Arena Cup” ? rozgrywając 6 spotkań. Drużyny z którymi zmierzyła się dziś nasza drużyna grały na bardzo wysokim poziomie. W fazie grupowej nasi chłopcy wygrali trzy mecze z Beniaminkiem Soccer Schools, SMS II Stal Mielec oraz z Juniorem Saca (Słowacja), jeden zremisowali z AP Sanok, a jeden po zaciętym boju przegrali z FC Lesznowolą. Szkoda tej porażki, szczególnie że dwie bramki nasi chłopcy stracili po bardzo prostych błędach. W meczu o trzecie miejsce remisujemy z SMS I Stalą Mielec. W tym meczu trafiamy dwa razy w poprzeczkę i nie wykorzystujemy 3 sytuacji sam na sam z bramkarzem. W rzutach karnych lepsi zawodnicy z Mielca. Indywidualną nagrodę dla „Najlepszego Zawodnika Drużyny” otrzymał Kacper Cichoń. Gratulujemy☺?

Turniej wygrała drużyna SMS Rzeszów. Brawa dla całej drużyny za sporo serca włożnego ❤ w dzisiejszy turniej?? . Szczególlne podziękowania dla Wiktora Buby, ?? za grę pomimo choroby. Witamy również w drużynie Alka Hendzla, który dołączył do naszego teamu.
Dziękujemy rodzicom za doping i pomoc w organizacji wyjazdu. 
Skład AP Jasło: Michał Berkowicz, Igor Bućko, Miłosz Stefanik, Alek Hendzel, Wiktor Buba, Kacper Cichoń, Piotr Morajda, Kacper Nachmann, Mateusz Setlak, Kacper Kapanowski, trener Janusz Sokołowski, kierownik drużyny Leszek Setlak.
Końcowa tabela turnieju:
1 SMS Rzeszów
2 FC Lesznowola
3 SMS I Stal Mielec
4 AP JASŁO
5 AP Sanok
6 CFT MFK Vranov (Słowacja)
7 SMS II Stal Mielec
8 UKS 6 Jasło
9 Ekoball Sanok
10 Beniaminek Soccer Schools
11 Champion Warszawa
12 Junior Saca (Słowacja)

Leave a Reply