apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

IV MIEJSCE ROCZNIKA 2008 NA TURNIEJU W DĘBICY

W upalną niedzielę 11.09.2016 rocznik 2008 z trenerem Miłoszem Biernackim wziął udział w VI DAP FESTIWAL „CUN PACK CUP 2016”, gdzie po bardzo dobrym występie i nieszczęśliwych rzutach karnych zajęliśmy 4 miejsce.

Turniej odbywał się na dwóch bardzo dobrze przygotowanych boiskach trawiastych, w zawodach wzięło udział 13 drużyn. Najpierw rozegrano mecze w grupach A i B, a następnie zagrano o miejsca, zgodnie z zajętą pozycją w grupie. Akademia Piłkarska Jasło była w grupie A i rozegrała 6 spotkań po 16 minut, z których 4 wygrała i 2 zremisowała. W grupie B rozegrano po 5 spotkań, gdyż drużyn było 6.
Wyniki AP 2008 w spotkaniach grupowych:
1. AP JASŁO – KS KOSZYCE 1:1 (Karolinka Rak)
2. AP JASŁO – EKOBALL SANOK 3:0 (Szymon Kotulak 2, Filip Wojtunik)
3. AP JASŁO – BARDOMED KROSNO 2:0 (Szymon Kotulak 2)
4. AP JASŁO – AP MIELEC 1:1 (Wiktor Buba)
5. AP JASŁO – MGAS RADŁÓW 2:1 (Filip Wojtunik, Wiktor Buba)
6. AP JASŁO – DAP DĘBICA 2:1 (Kacper Nachmann, Dominik Zięba)

Tabela naszej grupy:
1.AP MIELEC
2.AP JASŁO
3.BARDOMED KROSNO
4.EKOBALL SANOK
5.DAP DĘBICA
6.MGAS RADŁÓW
7.KS KOSZYCE

Przystąpiliśmy do ostatniego meczu o miejsce 3 z przeciwnikiem Jadwiga Kraków. Mecz bardzo dobry i mimo nie słabnącego upału i dużego zmęczenia oraz przewagi naszego zespołu wynik po bramce Szymona Kotulaka to remis 1:1. Karne to zawsze loteria, szczerze niesprawiedliwa. Po 5 kolejkach przegrywamy w karnych 1:2 i tym samym zajmujemy 4 miejsce.

Trener Miłosz Biernacki i Pani Kierownik Beata Kotulak podsumowują cały turniej jako bardzo dobry występ. Zawodnicy pomimo wysokiej temperatury, dużej ilości meczy rozegrali każde spotkanie z wielkim zaangażowaniem i sercem. Wielkie Brawa!!!

Na zakończenie otrzymaliśmy pamiątkowe medale i dyplom oraz uczciliśmy swój udział w turnieju w Mc Donalds lodami. Dziękujemy rodzicom za wspaniały doping i transport.:-)

Leave a Reply