apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

III MIEJSCE ROCZNIKA 2008 W LIPINKACH

W dniu 10 grudnia w Lipinkach odbył się turniej organizowany przez Glinik Gorlice, w którym udział wzięło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Nasz zespół rozegrał w swej grupie cztery mecze, w których uzyskał następujące wyniki:

AP 2008 Jasło – UKS GIMSPORT LIPINKI 2:0 (Szymon Kotulak, Wiktor Buba)
AP 2008 Jasło – Biecz II 3-0 (Piotr Morajda, Wiktor Buba, Karol Zabawa)
AP 2008 Jasło – Glinik I Gorlice 0:2
AP 2008 Jasło – Akademia Kolejarz 1:0 (Kacper Cichoń)

Z naszej grupy awansowaliśmy do pierwszej czwórki z drugiego miejsca wraz z GLINIKIEM I, GLINIKIEM II oraz UKS 6 Jasło z zaliczonym meczem z GLNIKIEM I (porażka 0:2). W fazie finałowej przegraliśmy z UKS 6 Jasło 1:2 gdzie bramkę zdobył dla naszego zespołu Wiktor Buba oraz wygraliśmy po golu Kacpra Cichonia z GLINIKIEM II 1:0. Dzięki temu zwycięstwu turniej zakończyliśmy na trzecim miejscu za gospodarzami oraz UKS 6 Jasło. Warto odnotować, iż najlepszym bramkarzem został wybrany nasz zawodnik Igor Bućko, a puchar dla naszej drużyny został przekazany w ręce Jakuba Gancarza. Serdecznie gratulujemy!!!

Skład AP 2008: Igor Bućko, Karol Zabawa, Piotr Morajda, Szymon Czechowicz, Tymoteusz Piątek, Kacper Cichoń, Jakub Gancarz, Kamil Krzemień, Filip Wojtunik, Wiktor Buba, Szymon Kotulak

Pragniemy złożyć podziękowania dla organizatorów oraz rodziców, którzy dopingowali nas na turnieju.

Leave a Reply