apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

III MIEJSCE AP 2009 NA TURNIEJU W JAŚLE

Po sobotnich zmaganiach dzieciaków z rocznika 2011 na Hali MOSiR Jasło, dzień później na Hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle rywalizowały zespoły z rocznika 2009. Turniej rozgrywany systemem każdy z każdym był bardzo emocjonujący a rywalizacja bardzo zacięta. Najlepszą drużyną okazała AP Piłkarskie Nadzieje Mielec, która dzięki lepszej skuteczności wyprzedziła na finiszu zawodów UKS 6 Jasło. Trzecie miejsce zajęła drużyna gospodarzy AP 2009 Jasło. Nasz zespół przez cały turniej miał pod górkę, gra się nam nie kleiła a w dodatku w większości spotkań nasza skuteczność była na bardzo słabym poziomie, dlatego też cieszymy się z miejsca na podium ale musimy jeszcze dalej ciężko pracować na treningach aby wyeliminować mankamenty w naszej grze. Bardzo solidnie zaprezentowała się druga drużyna AP 2009, która zostawiła sporo zdrowia na boisku walcząc w każdym meczu od początku do końca, pomimo tylko dwóch zdobytych punktów nasz zespół większość spotkań przegrywał minimalnie. Na pewno duża w tym zasługa Piotrka Chomiszczaka, który dzielnie bronił bramki w drugiej drużynie przez co zapracował na tytuł najlepszego bramkarza turnieju. Oprócz naszego bramkarza wyróznienia indywidualne otrzymali: Emil Ziobroń z APPN Mielec został najlepszym strzelcem (15 bramek w 7 meczach) a Oskar Pyznar z UKS 6 Jasło został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju. Przeprowadzony turniej piłki nożnej był współfinansowany ze środków Województwa Podkarpackiego w ramach realizowanego zadania pn. „Żegnaj lato …. witaj szkoło – na sportowo z Akademią Piłkarską Jasło”.

Skład AP I Jasło: Mikołaj Okarma – Karol Zabadała (1 bramka w turnieju), Igor Hendzel, Igor Mastej, Cezary Zięba (3), Maciej Stefanik (1), Kacper Magnowski (1), Dawid Fary. Trener Damian Kardaś, Kierownik drużyny Maciej Zabadała.

Skład AP II Jasło: Piotr Chomiszczak – Mikołaj Grodzicki, Wiktor Czajka, Patryk Szczerba, Wiktor Andreasik (1), Miłosz Stukus, Artur Kosiek, Jakub Betlej. Trener Julian Jachym, Kierownik drużyny Maciej Zabadała.

Dziękujemy rodzicom z pomoc w zorganizowaniu turnieju, gorący doping i przygotowanie pysznego poczęstunku dla wszystkich uczestników!!!

Za tydzień w sobotę zapraszamy na turniej rocznika 2010, który zostanie rozegrany w Hali przy Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle.

Leave a Reply