apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

IGLOOPOL DĘBICA : A P JASŁO

Nie udał się wyjazd naszych drużyn do Dębicy na mecz z Igloopolem. Drużyna Młodzików Starszych po niezłej grze szczególnie w pierwszej połowie przegrała 1:2 /bramka Rafał Niedziałkowski/. Młodzicy Młodsi rozegrali najsłabszy mecz w tej rundzie przegrywając 0:4.

W meczu starszych drużyn pierwsza połowa wyrównana. W 16 minucie ładną akcję przeprowadził Rafał Niedziałkowski strzelając bramkę. W 30 minucie po rzucie wolnym ratuje nas słupek. W drugiej połowie Igloopol zaatakowali i kilka razy było gorąco pod naszą bramką. I kiedy wydawało się że opanowaliśmy sytuację w 43 minucie strzał z 20 metrów znalazł drogę do naszej bramki. W 52 minucie po kontrze Igloopol strzela 2 bramkę. W ostatniej akcji meczu mamy sytuację ale nie potrafimy jej wykorzystać.

W meczu młodszych drużyn początek wyrównany. W 12 minucie po złym wybiciu piłki przez naszego bramkarza, gospodarze wychodzą na prowadzenie. Jeszcze dobrze  nie ochłonęliśmy po stracie bramki a już przegrywaliśmy 0:2. Kolejny błąd naszego bramkarza wykorzystuj Igloopol strzelając z wolnego prawie w środek bramki. W pierwszej połowie mamy tylko jedną świetną sytuację  sam na sam nie wykorzystuje Wiktor Bienia. W drugiej połowie w 35 minucie 3 błąd Jakuba Betleja. Strzał z ponad 20 metrów w środek bramki i jest 0:3. W 48 minucie po kontrze gospodarze strzelają 4 bramkę. My mogliśmy strzelić honorową bramkę ale strzał z wolnego J. Sokołowskiego ładnie obronił bramkarz gospodarzy. Mamy nadzieję że w następnym meczu nasz bramkarz będzie bronił tak jak we wcześniejszych meczach a zawodnicy zagrają z większym zaangażowaniem.

W kolejnym meczu gramy z Ziomkami Rzeszów , którzy w starszym roczniku są na ostatnim miejscu, zaś w młodszym są liderami rozgrywek.

Leave a Reply