SIARKA TARNOBRZEG & AP 2004 JASŁO

Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 AP 2004 Jasło
28 maj 2016 - 14:30Tarnobrzeg ul. Zwierzyniecka 30

Siarka Tarnobrzeg 1 (0):(0) 1 AP 2004 Jasło

Bramka: 38` Paweł Berkowicz

Skład AP 2004 Jasło: Wiktor Wanat, Mateusz Budziak, Wojciech Bal, Dawid Domasławski, Adrian Więcek, Marcel Płocica, Paweł Berkowicz, Przemysław Filipak, Szymon Tusiński oraz  Patryk Jurkowski, Sebastian Ratuszniak, Jakub Sieńkowski, trener Janusz Sokołowski, kierownik drużyny Sebastian Filipak. 

W 11 kolejce drużyna AP 2004 Jasło zagrała na wyjeździe w Tarnobrzegu z Siarką. Po wyczerpującej podróży busem z przed ponad 20 lat (bez klimatyzacji, temperatura 300C), dotarliśmy po ponad 2,5 godzinie jazdy do Tarnobrzega. Początek meczu dla gospodarzy którzy w pierwszych 10 minutach 2 krotnie zagrozili naszej bramce. Później my opanowaliśmy środek boiska i w ostatnich 10 minutach mieliśmy 3 świetne okazje do strzelenia bramki. W 21 minucie M. Płocica po świetnym prostopadłym podaniu w sytuacji sam na sam z bramkarzem zamiast strzelać próbował podać do P. Berkowicza. W 29 minucie bardzo dobrze grający W. Bal nie wykorzystał kolejnej okazji sam na sam (obronił bramkarz), a chwilę później ponownie bramkarz brani strzał P. Berkowicza. Do przerwy wynik 0:0. W drugiej połowie w 38 minucie po pięknej indywidualnej akcji Paweł Berkowicz minął 3 zawodników Siarki i z 7 metrów nie dał szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Po chwili ponownie  strzela P. Berkowicz, bramkarz broni, a dobitka M. Płocicy z 8 metrów była za słaba i bramkarz Siarki ponownie brani jego strzał. Później Siarka przejęła inicjatywę. W 46 minucie strzał  jednego zawodnika Siarki ląduje na poprzeczce bramki dobrze broniącego W. Wanata. W 49 minucie Sebastian Ratuszniak nie wykorzystuje naszą 3 sytuację sam na sam z bramkarzem. W 51 minucie błąd popełnia A. Więcek i gospodarze doprowadzają do remisu. W ostatnich 5 minutach każda drużyna starała się strzelić zwycięską bramkę, my w dobrej sytuacji uderzyliśmy niecelnie, a w 59 minucie minucie po strzale jednego z zawodników Siarki piłka odbija się od słupka i wychodzi za boisko. W tym meczu pomimo braku J. Wojnara, D, Domasławskiego, M. Samborskiego, K. Cyrulika nasza drużyna mogła zgarnąć 3 punkty. W dzisiejszym meczu bardzo dobrze zagrali W. Bal, pomimo błędu A .Więcek, Sz. Tusiński, M. Budziak, W. Wanat. Najlepszym na boisku po raz kolejny był Paweł Berkowicz.

Gospodarze również nie są zadowoleni z wyniku, zwycięstwo pozwalało się im zbliżyć się do nas na 2 punkty. W przyszłym tygodniu gramy 2 ciężkie mecze. W środę o 16:00 gramy z Pogonią Leżajsk a w sobotę o 11:00 mecz o pierwsze miejsce z Polonią Przemyśl.