apjaslo.pl

Akademia Piłkarska Jasło

Finał Miejski Deichmann Minimistrzostw w kategorii wiekowej U-9

11.06.2016r w „Hali Krosno” odbył się Finał Miejski Deichmann Minimistrzostw w kategorii wiekowej U-9. Akademię Piłkarską Jasło reprezentowały dwie drużyny: Katar i Madagaskar.

Poniżej relacja kierownika drużyny Pani Beaty Kotulak.

Pierwsze swoje zmagania rozpoczęła drużyna Kataru, która w 1/16 zmierzyła się z drużyną Niemiec. Spotkanie to po zaciętej walce i paru niewykorzystanych sytuacjach, zakończyło się przegraną 1:0.

Druga nasza drużyna – Madagaskar, pierwsze rozgrywki zaczęła od 1/8 finałów z Paragwajem. Mecz ten to wygrana 3:1 bramki w tym spotkaniu strzelali: Wiktor Buba, Igor Sendra i Kacper Nachmann. Ćwierćfinał to przeciwnik Brazylia (lider grupy Sanok). Spotkanie bardzo zacięte i pełne sytuacji, które mogło doprowadzić do zwycięstwa naszej drużyny, lecz w przepisowym czasie gry, mecz kończy się wynikiem 2:2 (I.Sendra, W.Buba). Dogrywka i niestety rywal strzela bramkę, przegrana 3:2 kończy nasz udział w tym turnieju. Wszyscy zawodnicy otrzymali imienne dyplomy oraz medale.

Finał w kategorii U-9 wygrała drużyna Urugwaju, wygrywając z Brazylią 2:0.Powodzenia na Deichmann Ogólnopolski w Wałbrzychu.

Leave a Reply